Prijava

Светско првенство у фудбалу 2022. (службени назив: 2022 FIFA World Cup Qatar™) биће 22. светско фудбалско првенство које ће се одржати у Катару.

Првенство неће бити одржано током уобичајених месеци, односно јуна и јула, већ ће се одржати при крају новембра. Такође ће краће трајати од претходних, односно свега 28 дана, те ће се финале одржати 18. децембра 2022

U petak je žreb, tad ću poztaviti grupe pa da se ložimo.

Prvi šešir

Katar (domaćin)
Brazil
Belgija
Francuska
Argentina
Engleska
Španija
Portugal

Drugi šešir

Holandija
Nemačka
Danska
Švajcarska
Urugvaj
Hrvatska
Dva tima još nisu 100% poznata, ali bi to trebalo da budu SAD i Meksiko.

Treći šešr NAŠ

Iran
Japan
Maroko
SRBIJA
Poljska
Južna Koreja
Čekaju se još dve potvrde. Senegal će biti u trećem šeširu ako se Meksiko i SAD direktno kvalifikuju na Mundijal, a u drugi šešir mogu samo ukoliko Kostarika već u četvrtak obezbedi plasman, a ne kroz baraž.

Preostalo mesto zauzeće Tunis ili Kanada, u zavisnosti od meča Kanađana u četvrtak uveče

Četvrti šešir

Ekvador
Saudijska Arabija
Gana
Kamerun
Peto mesto pripada Tunisu ili Kanadi, dok će poslednja tri tima biti poznata tek u junu, kada se svi baraži završe:

EVROPA
: Vels - Škotska/Ukrajina
INTERKONTINENTALNI BARAŽ 1
: Četvrti tim Severne Amerike (moguće Kostarika) - Pobednik Okeanije (Novi Zeland ili Solomonska Ostrva)
INTERKONTINENTALNI BARAŽ 2
: Peti iz Južne Amerike (Peru) - Azijski predstavnik (pobednik meča Australija - UAE)

1.KATAR
2.HRVATSKA
3.SRBIJA
4.SAUDIJSKA ARABIJA

Otvoren put do finala!

Da, biti drugi u skupini bi bilo taman, samo zavisi ko bi nas dočekao u nokaut fazi

Samo sam realan jbg. Ili da nam svima oduzmem po 15-20 godina iz krštenice pa da se hajpamo po forumu?

Bolovaću mesec dana sa sve antibioticima ako ne prodjemo grupu, ali ne vidim kako mozemo da je prodjemo. Dok se ne domognemo nekako drugog sesira u narednih desetak godina nista

Sutra je izvlačenje, ono gore je moja želja. Xd

A realno dobijamo tipa Brazil, Nemačka, Srbija, Kamerun..

sve ovo lepo, domacin u grupi a, prva utakmica itd, al kako bre moze katar da bude u sesiru sa najboljima???

kakvo je to umobolno pravilo?

Pa pukli tolku lovu, valjda mogu jednu srbiju da izvuku kao nagradu

Tebra domaćin ikvalz nositelj. Moraju malo fore imati, ugostili tolko ljudi.
Najdomaćinskija ikad je bila Južna Koreja, sećate se te krađe i seče reprezentacija?

Domacin nositelj automatski znaci i dve grupe smrti i top tekme, jedino je problem izbeci ih

Svako moze pobediti Katar sa 7:0.

Kuvajt ih je 79. ojadio 9:0

Ste normalni vi, jeste baš će da dozvole da svršavaju po njima rendom Srbije i Švajcarske, pa jebena Južna Afrika je 2010. pružila kakav takav otpor, ovi legit ima da napakuju prolaz grupe.

Nece proci katar grupu, ali mora jedan remi odigraju, il neka pobedica protiv neke najbudjavije ekipe

Ako skupljate sličke menjajmo se pičke, prethodna dva albuma sam jedva popunio i pored toga što sam koristio menjažu.rs. Imam sva svecka i evropska popunjena od 2010 do sad, žao mi je što nisam ranije krenuo da popunjavam tipa od 98. Ae flexujte vi vaše albume loži me to.