Čet

  1. Još je živ, nevera.

  2. Kaizen je dao moda da se ne bi desavalo to sto je avvi pisala. Ne moze niko da pise takve stvari bez posledica. Molim Kaizena da reaguje.

  3. Po glasu joj se cuje da je psihicki bolesna iako ona to sama ne primecuje

  4. Ti nisi nestabilna, ti si hronicno mentalno bolesna. Dozivotno.

  5. Vreme je za lorazepamčić. Može i šaka istih. ☺️

  6. Vreme je da popijes svoje lekiće. Vidi se da ih dugo nisi uzimala ☺️

  7. Sto se tice vrece govana po tebi, sama si ih prosula svojom jezivoscu koju si i danas ispoljila

  8. Meanwhile plidu i dalje banovan

    U tome je fora zapravo, ovi retardi što zatrpavaju forum svojim morbiditetima su koristan saobraćaj, jer rijaliti, dižu pažnju privlače reakcije ostalih

    Ali ne daj bože da neko ugrozi sakrosanktnost definicija, ipak su one temelj sajta

  9. Ne brt ja sam reko da mogu da se zrtvujem da se Plidu vrati.

    Ona me spominje zato sto je poremecena. Mora se banovati za sva sranja koja je pisala ovde. Sto se mene tice mogu i ja i ovaj dupli, ali da ona bude pravedno kaznjena

  10. Ko je koga ovde prvi pomenuo? Jbt na grobu će ti pisati moje ime, pretužno.

  11. U tome je fora zapravo, ovi retardi što zatrpavaju forum svojim morbiditetima

    Puši kurac nagutaj se sperme ako me tu ubrajaš. Ajde spremi mi tužbu i ti leba ti. Hah hahahhahahahah

  12. Ovako ova postava izgledate svi skupa kao dobar materijal za mog bivšeg muža.

  13. lol Hristos ou, povraća mi se.

  14. Hahahaha ne mozes mi nista smrtnice

  15. Vidi kad bi stvarno nešto postojalo volela bih da te nađe samo jedan čovek - moj tata. Ali ne postoji. Tako da pucaj govno smrdljivo i svi ostali s tobom crvi i lajna!

  16. Da li se sećaš šta ti je tata rekao kada si ga gadjala žirom u glavu?

  17. Tebe bi ubio, u to sam sigurna.

  18. Ti ne zaslužuješ da živiš.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.