Čet

  1. Dobro vam nedeljno jutro, gospodo

  2. Hahahhahahhahah ko to beše stalno pitao, Ejdus?

    Gde nestade on?

  3. Svira klavir u nebeskom hotelu Moskva

  4. U autoru Vuk se bore dva vuka. Obadva su danas banovana.

  5. zar nije moderator rekao već prošli put pre jedno godinu dana nastavi li vuk dupljačiti, da će popušiti trajni?

  6. Nedelju dana max i pojavice se neki "novi" autor sa retardiranim nickom i pocece da prica o moradi

  7. Mislim da ove autorke sto su se jebale sa njim nisu bile toliko opsjednute i zeljne njegovog kurca koliko je Vuk

  8. možda je kiseo zato što mu morada nije dao kurca.

  9. Apel za autora Moradu da otkine od kurca autora Vuk, možda se autor Vuk smiri malo.

  10. Hah, e a prosipa priču kako nije oxfordski, pa prelol.

  11. Moram još jednom da se izvinim. Ono što mogu da obećam prvenstveno sebi, potom bilo kome je da se neće ponoviti.

    Čuj svira klavir a pokojni. ☺️

  12. Tri livade nigde lada nema. Koje aplikacije koristite za planiranje dana?

  13. Eto, kao postoji štošta, šta znam, ne konzumiram, pokušavam razgovor da zapodenem, ali eto, ne ide.

  14. Ja pročitao za planinarenje

    Koristim one žute lepljive papiriće, pun ih stol

  15. Po ennealogiji ja kao broj 3 - Jupiter odnosno "Orkestrator" imam urođenu veštinu organizacije toliko da maltene dosta dana već imam u glavi i bez pô muke rešavam sve šta treba. Kad mi treba podsetnik uđem u kalendar app i tamo ima ono set reminder i tjt

  16. Ne znam za aplikacije, al mozes analognu foru pogledati, onaj bullet journal sto zene rade i ukrasavaju, kad se sklone svi crtezi, ukrasi i LiveLaughLove sranja, ustvari nije los princip, jer ukratko obuhvata i neke ciljeve/poslice, i obicne informacije, i pracenje nekih rutinskih navika itd, a treba ti samo olovka i sveska nekakva

  17. samo da se zna, našao sam listu SNS botova i sad spajam tačke, ima par sumljivaca dežurnih

  18. Ripčina autoru Vuk, čiji je još jedan suptilni dupljak otkriven u rekordnom roku.

    Pohvala i pusa za moderatora.

    :*

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.