Čet

  1. A jeste, baš ću svaki dan da dezuram ovde…

  2. Mene zanima zasto je Vuk toliko poremecen da ne moze sastaviti 2 dana bez sajta, i da mora praviti duple cak i kad mu je glavni profil aktivan?
    I onako ovde ne radi nista osim sto progoni i uznemirava onih 0.0001% autora zenske vjeroispovjesti, prica o Moradinom kurcu, i pise cake-kevica na kaladontu

  3. Opsesija neke vrste.

    Plus moćni samolajci s lažnih profila. Čemu?

  4. Ali vozdigao me iznad običnih Filipa, njegova zadnja teorija je bila da sam dupljak autora Mordoss Koli.

  5. :jealous filip noises:

  6. Nema ni Totali Irelevantnog…t’ga.

  7. Da, od kako je otisao ne ucestvujem (bar ne on topic) na temi "pusi ga profe"

  8. Također. Maltene idila na sajtu.

  9. Ali bez zaključavanja teme, molim lepo, trebaće ona opet.

  10. ххаххаха рип вук похвале за све ауторе који су извалили да му је каспер дупли а биће их још не сумЉам

  11. хахахаха која казна скинуте му и одабране УУУУУ е сад кад има места у одабраним и кад су избачена срања његова убаци моја срања од дефки да стигнем до 10 одабира хбала

  12. Važi, vuzi, ae sutra cemo.

  13. Ja sam sigurna da Kasper nije njegov dupli.

  14. Šta god da je uradio pre, Kasper nije njegov dupli nalog. A zašto je ovo urađeno, i da li je neko probao da ga oponaša ... iz čiste obesnosti ili čega god, nepravedno je.

  15. Ja sam barem osoba koja je FER. I kad je najgora i kad je najbolja. Fer. Pravda. Što jeste - jeste. Što nije - NIJE. Sviđalo se to meni, nekom desetom ili samom Univerzumu.

    Svi znate da za moj stav prema njegovom ponašanju ovde i da sam molila više puta da ga nema, ali ovaj put sam sigurna da to nije uradio. Nije ulazio.

  16. ај прелини да га браниш
    проф је мод не банују они напамет него му излиста његове дупле за 5 секунди

  17. Pricaj malo o sebi za promjenu

  18. Ja mislim da je Kasper

    Š M A J H E L
    M
    A
    J
    H
    E
    L

  19. ај прелини да га браниш
    проф је мод не банују они напамет него му излиста његове дупле за 5 секунди

    Moderator treba da bude pravedan, da. Ovaj put ste obmanuli i Profa. Mene nećete.

    Dosadno vam je, pa ajmo da nađemo jednokratnu zabavu. Nisku. Maloumnu. Prozretu. Onu kojom se služi samo najgora sorta ljudi.

  20. не лупаи јбт лик има проверу налога лагано провали ко је није то бан рекла казала

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.