Čet

  1. Jebac presretac regularan ne vidim razlog da popizdi na njega onako i s onim kletvama, zasluzen ban

  2. Piši vuče iskoristi ovih 7 dana da prestigneš straju ostavi trag kao nikada do sad

  3. Da pišem defke, ajde

  4. Koju pesmu Jebač peva kad se napije?

    Sssssssssinoć ssssssam, ssssssinoć sssssam

  5. A jesu plidu kletve opasne kako je to zajebana stvar bukv kad napises nekom kletvu prati te ostatak zivota

    Magija bukv

  6. Nisu opasne ali su gnusne i nezasluzeno se istresla na jebača, eto nije za 7 dana bana ali neki odmor joj treba.

  7. Da, da, šaljivo

    Raspadni se i crkni. Mamicu ti ogavnu jebem, mrtav pao da Bog da na oči najmilijima.

  8. Mislim, boli te đon šta neko piše na šaljivom sajtu, ali automoderacija je ispušila tuki na ovom sajtu, nismo evoluirali do tog levela još. Prof Dredd.

  9. Ne bi bio u jebacevoj kozi, takve kletve to ne moze proci da se ne ostvari znas ti sta je kletva nedobog nikom

  10. I ne trebate biti u Jebačevoj kozi, autore Cara, to je zoofilija i protuzakonita je. Nastranu seoski običaji, no-no.

  11. A bilo je samo pitanje vremena kad ce Avvl opet doci do 'pocrkali dabogda', mislim trudila se da glumi da je normalna ovih poslednjih par nedelja, al se vidjelo da se napinje maksimalno i da nece moci tako na duze staze

  12. Pa dobro socno ga izvredjala, sta je trebala da napise zonfa jebem ti mamu majmune pa da prodje neopazeno. Zeleno mi sve to izgleda nismo dosli na true stadijum

  13. Oh ne, Cara je brani, ko je ovo mogao da predvidi

  14. Nemam pojma al bukvalno sve sto je napisala je < idi gledaj kako da stavis leb u crevo sebi i svom detetu, naknadno trazio private info od ovog itd

  15. bogami treba i ovoj cari neki odmor.

  16. Hahaha poslednje 2 strane ove teme su mi melem za oči, bukmarkovao sam ih i svaki put kad me nešto sjebe vratiću se da ih nanovo pročitam. Što kaže jebač

    Ima pravde

  17. mesni idi gledaj da stavis ljeb u crevo

  18. gledaj kako da stavis leb u crevo sebi i svom detetu

    Koliko god da presretaca smatram za dauna ovako uopsteno, dobro je rekao ovo, samo u zadnjih desetak dana dva puta prosi na forumu u najbukvalnijem smislu, pred potpunim strancima kojima je isto prije pisala milion puta da pocrkaju i sta sve ne.

    I ona i Vuk imaju gomilu stvarnih problema koje ne rjesavaju nego dolaze ovde da jedu govna bez potrebe, samo se sve vise ukopavaju u svoje ludilo, i iz dana u dan su sve nenormalniji, nabijem ih na kurac oboje

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.