Čet

  1. Pa ne Mujo, ali nije resenje ban. Evo necemo jesti govna bicemo normalni. Bez sitpostovanja, otvaranja nepotrebnih tema i slicno. Kao sto jesmo. Napisao sam 64 definicije i ona je isto puno. Voli da pise nek pise. Uznemirilo ju je sto sam ja banovan a da ono stvarno nije moj dupli.

  2. otpadoše mu ona muda od 100 kg, ha?

  3. Ali koliko si ti visok? Reko bih da sam visi bar za 1 cm :D

  4. Jbg bukv to sto neko iz necijeg ugla retos ne znaci da treba da bude banovan

    Psovanje vredjanje je mesni apruvovao vec x puta i opet ne znaci da treba da bude trajnovan iako je obj retos

  5. caro, jebem ti mamu glupu, jeste da sam se najebo mame ko niko ovde, ali ne pamtim da sam ikada pretio smrću ili išta posebno ikome pretio ili psovao osim mame.

  6. Evo ja mogu da se kladim u 100 kinti da će AvvI biti kakva je bila do danas i ja ću biti normalan i mirna Bačka. Ili me trajnujte, ako me ne volite. Idem na basket. Ko jebe sajt

  7. Mesni nije ni to lepo, zar ne?Nego za mamu hoće i da bije.

  8. Bukv se svodi na to avii vredjanje nije nista spec drugacije od ovih jebem ti mamu fora

    Jbg mesni je tard pa misli da nekog to tangira, za razliku od avii koja je to odradila true

    Avii>mesni

  9. ali nije resenje ban

    Pa jeste, nije mozda rjesenje vama za probleme, ali je rjesenje nama ostalima, da ne moramo vise svaki dan da citamo vasa sizofrena cijepanja, da slusamo koga je Filip jebo, da ne citamo njene monologe o samoj sebi svakih 5 minuta, da ne slusamo kako jedno drugo psujete i napadate i kmecite za ban, pa onda opet branite i tako u krug. Dok ste jos tu fino razmjenite mejlove ili brojeve telefona, pa kukajte jedno drugom do mile volje, bez publike.

    Uostalom da imas grama mozga, sam bi ugasio Vukajliju i ne bi se vise ulogovao dok ne sredis kompletan zivot, svaki sekund na Vukajliji te jos vise udaljava od sanse za normalnim zivotom, touch grass bukv

  10. pa tangira tebe caro kada god jebem nekome mater. ne tangira osobu kojoj jebem mater, samo tebe tangira.

  11. mesni samo mu pomazes, dajes mu otpor, a sto je veci otpor to on vise moze da kontrira i da drka furiozno usput

  12. Pa jeste, nije mozda rjesenje vama za probleme, ali je rjesenje nama ostalima, da ne moramo vise svaki dan da citamo vasa sizofrena cijepanja, da slusamo koga je Filip jebo, da ne citamo njene monologe o samoj sebi svakih 5 minuta, da ne slusamo kako jedno drugo psujete i napadate i kmecite za ban, pa onda opet branite i tako u krug. Dok ste jos tu fino razmjenite mejlove ili brojeve telefona, pa kukajte jedno drugom do mile volje, bez publike.

    Uostalom da imas grama mozga, sam bi ugasio Vukajliju i ne bi se vise ulogovao dok ne sredis kompletan zivot, svaki sekund na Vukajliji te jos vise udaljava od sanse za normalnim zivotom, touch grass bukv

    Ja imam posao. Uspešan sam student. I tako. Neću pisati o tome ko je koga jebo. Svaka mu čast. Evo Bolja i ja nismo. I ne znam još par likova možda. Jbg. Frustracije. Ali teraj dalje, neću pisati o tome. Evo ne moram ni da ulazim na Vukajliju, samo da ne budem banovan. Prozivajte me radite šta hoćete, dozivajte, provocirajte, neću doći ni sa duplog ni sa oridjija (što bi rekao Lukac).

  13. Offtopic, s Mujom se slažem u gotovo svemu, ne znam kako je do toga došlo u protekle godinu dvije jer se sjećam da ga nisam gotivio jer je dodikov glasač

  14. A sto se bojis bana, ako ti nije problem da ne ulazis?

  15. u protekle godinu dvije

    Ima i vise mislim, BH politika na stranu, cini mi se da smo se oko dosta svakodnevnih tema slagali jos tamo prije

  16. Trece oko mi javlja da ce avii dodje za 7 dana kae jebacu sry preterala sam, vuk neko vreme samosvesti dalje sve iznova isto al naravno nista od trajnog, mesni dalje vice jebem ti mamu jebac govori avii da je cepulja i stavlja sebi i detetu leb u crevo

    Prefejk prica

  17. Mali Mujo
    Koliko god da presretaca smatram za dauna ovako uopsteno

    Lol, odakle ovo sad? Jebac jedna od jacih glava od aktivnih autora

  18. Zavrsih koncert.

    Elem, Avvi ima ban na 7 dana, dr.Vuk na zauvek, -7 dana zahvaljujući Avvi. I to je to. Radujem se njegovom pozitivnom stavu glede mojih reči, prvi put da se drži kao muškarac. Pozdrav.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.