Prijava

Ja sam vazda mislio da matorci preferiraju dogi

Кад човек оматори, мора да економише. На питање како је са женом, један мој исписник каже да ће њих двоје ускоро кренути да траже неког да их јебе. Ми остали се смејемо, али некако кисело.

kolko godina imate jebo vas ja, 75?

Мене још не треба, али немам ништа против ако хоћеш да ме мало одмениш.

И лепо је што персираш, што поштујеш старије, похвално.

I ja sam u top 100 autora.

Nisi rekao "deco": tvoje pitanje je invalid

Ne znam za vas, ali ja se pripremam za povratak autora Vuk. 30 dana izbiva, a čika prof mu mu pripretio banom, pa se ne sme zajebavati s duplacima. Će da eksplodira.

Dobar je vuk. A ja nisam čika. Neam ni bradu još.

teta profe, reci kaizenu da vrati čet jer će mlađani autor vuk da počini suicid ako se to ne desi.

daidža profe a posteri?

Istorija se kreće cikličnim putem, saće da se vrati bjela vukajlija, jedna definicija na naslovu, pa posle polako kreću posteri, pa reakcije, u nekom trenutku biće i čet, pa mimovi, nebo je granica

I onda povratak legendi, a čekaoničari i ostala bagra se bacaju na koljena da u usta prima penise tih legendi i lordova, poredanih po poziciji na večnoj listi

Vraća se radio-morava na čet, zovemo studio, provociramo, ali oni se ne ljute, kažu samo neka ste nazvali, legendice naše

Onda se naoružavamo, gazimo Drinu ladnu i uzimamo ono što je vekovima bilo naše. Dok slavimo na ustaškom primorju, bugari predvođeni zapatom nam zabijaju nož u leđa, uzimaju sve osim vojvodine jer realno koji će im kurac , Vukajlija pada, diže se nova stranica - Stoičkovlija, gde se samo vozdiže jedan jedini i besmrtni Hristo Stoičkov.

Добро јутро. Видим, синоћ било лепе историје.

Dnevne istorijske mudrosti

houltu9l
Svaki covek ima svoje pretke.