Prijava

Dobar čovek, pakao od života. A Izuzetan čovek. Jbg.

Ti znas kakav je covek bio, umro sto godina prije tvog rodjena idi biži

Не знамо никог кога је познавао, али можда неко зна неког ко је познавао његовог познаника

Biografiju, valjda, znam.
Valjda ...
i stvaralaštvo.
To mi je, negde, više nego dovoljno da zaključim. Tako da, valjda...

Плиду је хтео да каже колико је битна жива реч савременика

Ma ja to malo da joj pravim društvo, da se raspravljamo ali me iznenadila mirnoca avvl ove noci, ocekivao sam napad neki

Ma ja to malo da joj pravim društvo, da se raspravljamo ali me iznenadila mirnoca avvl ove noci, ocekivao sam napad neki

O.o. ... toliko sam loša inače?

Šalim se, naravno da jesam kad sam na ivici egzistencije svaki dan. Videćete kad se zaposlim. Doći će valjda i taj dan. I to bilo gde, trube ću pozvati! Nosiće me kroz grad pijanu. :D

Mmmm, nošenje pijanih ljudi kroz grad... Mnogo dobro kad si ti taj kog nose.

I kad urlaš pizdarije i aktivno sramotiš svoje nosače.

Možda kad si muško, ovako ću biti stigmatizovana u kasabi koja me guta, ali bole me brige

Ijao, još glupavi pravopis. Nadam se da nisam mnogo grešila usput... Treba mi kafa, kako još naočare ne nosim i nemam sede nije mi jasno. Niti jedna seda dlaka. Garant ću naglo da obelim, k'o onaj albino

Kasaba stigmatizuje, sve da si sveti Sava lično. Koihjebe.

Dobar dan. Uveliko još od prošle noći. :)

Kasaba stigmatizuje, sve da si sveti Sava lično. Koihjebe.

Na vreme ste pobegli pojedini, kamo sreće da mogu i ja.

Ima onih što su prozivali Rastka da je bio gej

Hahah šta sve neću da čujem. U to vreme? Sumnjam da bi se usudio. Ima jedan dokument, povelja, šta li kako su se tada kažnjavali homoseksualci. U najblažem slučaju odsecanjem polnog organa. Baš ima dokumentovano, e sad jebem li ga iz kojeg je veka, gledali to u Centru za Crkvene studije. Mi smo između ostalog imali i predmet koji se zove Ljubav, brak i preljuba ... mislim strašno jbt.

U to vreme? Sumnjam da bi se usudio.

Čini ti se, štošta se danas u svijetu kažnjava najstrašnije pa se čovjek usudi

Čini ti se, štošta se danas u svijetu kažnjava najstrašnije pa se čovjek usudi

Dobro i s tim se slažem. Ljudska priroda je u svojoj većini nagonska, samim tim bolesna. Pa i usudljiva, gori smo od životinja.