Prijava

To je pitanje o kojem razmisljam zadnjih 2 godine i to i kako ljudi ne gledaju televizor i ne mogu da shvatim

Gde je autor Vuk? Brinem se.

Ne sekiraj se eno ga na diskordu živ je i zdrav

Hmm ako je na vukajliji bio zato što ne jebe a sada ga na istoj nema nikako, onda se da zaključiti čime je zauzet.

Jbt ladno vikend, mladi ljudi jebu. Sad leto, mogu i oni bez auta/stana jebavati. Doduśe, čisto teoretski.

Укинуше и чет. Вечная памјат.

zar već mesec dana jbt, kako je brzo prošlo.

@Каменољубац:

Jbt ladno vikend, mladi ljudi jebu.

Па шта ће друго по овој кишурини.

Sad leto, mogu i oni bez auta/stana jebavati. Doduśe, čisto teoretski.

Има и неких са аутом/станом код којих је то све више теоретски. Пожутела крштеница, јбг.

Жали ми се млада колегиница (23) да не може да успостави емотивну везу. А лепа девојка, нормална у главу, не фали јој ништа. Раде ли ова данашња деца ишта, или само висе по овим форумима?

нормална у главу

To ne moš da znaš. A i to sto se žali da ne može duspostavi emotivnu vezu mi govori da je nerealna sto se očekivanja tiče. Čemu već veza sa 23 god, nek živi malo još, nije joj valjda biološki sat otkucao minut do 12?!

Di oldr ju ar d harder it gec

PS mislim da sam konačno prešao u ono razdoblje u životu kad mi skoro instant na kurac ide sve što mlađe generacije rade. Samo bih voleo da nisam svestan toga.

Primer - naleti na jutubu neki istetovirani tetreb repa a kraj njega mlada šiptarka zavija: faja in ma solj. Prvi komentar mentalni je odmah: pu govana i njih i mlađih generacija koji kurac. U moje vreme... pa se setim prosečne plejliste moje generacije i samo shvatim da sam ostario i kenjam. To vredi za x stvari za koje ljudi palamude da su bile bolje. Tipa seksualni život njihove generacije.

PS mislim da sam konačno prešao u ono razdoblje u životu kad mi skoro instant na kurac ide sve što mlađe generacije rade. Samo bih voleo da nisam svestan toga.

E sada polako uviđaš kako je meni sa vama žutokljuncima. Malo ste počeli da živite i odmah mislite da ste uhvatili Boga za bradu.

Doduše, ja nisam tako ekstreman kao ti i uvek pokušavam da priđem ljudima ljubazno ali poneki put znam i da budem nešto oštriji a sve to u Vašem najboljem interesu. Ne govorim to zato što sam mnogo pametan, nego zato što imam iskustva.

Ne govorim to zato što sam mnogo pametan

Znam, jer nisi.

Šmo ne hvata nikoga za bradu

Dobar je Šmoklja dečko samo malo da se trgne i biće on super.

Ја ценим да се Шмокља мало више, како кажеш, "тргао" него што се овде представља. Мало се коробеца, због имиџа, али то ваљда данас тако треба.

Нека, нек су живи и здрави. И ми смо у њиховим годинама оштрили зубиће о маторце, па никоме није пала круна с главе.

Poslednje dve strane ove teme dale su mi 20+ godina iskustva

Doduše ne znam tačno u čemu

Tačno mi se veliča kralj i otadžbina od ovakvih priča

Исправно, омладинче.