Prijava

Kontroverzna ličnost

Prošlo takmičenje, lok.

Šta lok, đe kurva

Šta lok, đe kurva

+1

Dve karte za celu bucko kurvu sa pilećom!

Šta ste rešili? Ajde odlučujte se, dosta je bilo zajebavanja…

Može li neki Hajni u KSTu kao zamena za Bucka, il da delimo picu, ja ću onu koru jesti, nije frka

Samo mi bacite vreme i mesto

Šta lok, đe kurva

Šta lok, đe kurva
+1

U pozorištu

Ово већ залази у драматургију, постаје све теже да се прати. Идем по кокице, па да чекам расплет.

Profe ako promenim nik, kako će ljudi pisati da sam kurcofil? Dakle, stavljam potrebe zajednice iznad svojih, ne treba mi promena nika. Ako si voljan finansirati kurvu, proslediću je bratu Šmou.

Haugh. Ja sam rekao svoje.

Da nastavim ovu nesebičnu besedu.
Brt Čečeninu poklanjam celu vegunjsku picu, jer
1) sam human
2) ne želim da dalje sekiramo profa
3) još uvek ne znam šta je tačno "pileća"

Ja sam računao na kurvu (neku profi pošto prof. obezbeđuje), ali posle ovog kamenofilovog velikodušnog gesta u korist autora Šmoklja, ispao bih sebičan ako bih i dalje insistirao.

Profe, daj čoveku makar neku Nuru masažu ovako prijateljski, greota.

boli profa pička da plati kurvu, bolje traži od autora vuka da ti zakaže termin kod jane, pa nek mu onda onaj dobri čovek vrati novac.

Ako si jak Uruk Haie

Profe, dobra ova pileća, dobiću je izgleda za 3 meseca...

Očigledno je da niko od vas nije ni gladan, ni seksualno aktivan. Bulg, neozbiljan si u vezi kurve, znam ja da čovek tako gramatički pravilan kao ti nema da ima da gubi vreme sa prijteljicama noći. Ako hoćeš možeš ozb u pozorište sa Zapom, mnogo je to stolica i te munje. Ostali pobednici nek se jave u PVT, tj ako su iole ozbiljni u nameri da preuzmu svoje nagrade. Prof drži svoju reč, prof hrani i um i telo.