Prijava

Čast mi je biti u društvu lordova.

Svaka čast pobedniku i ostalim carevima da ne nabrajam

Npr glomazna defka, recita, s kul poredjenjima i stilskim figurama lolo, al glomazna, sa dijalogom u primeru, napustena forma jbg,

ovo je korisna i dobra kritika iako zvuči snishodljivo jer je lik pobedio, ali istina je, koliko god voleo kada se umešno sere ipak sam dao većinu glasova definicijama koje su sažetije ili makar bez ustručavanja kažu šta treba

Ovo je bio veoma lep doživljaj za mene, jedna velika škola, jedno druženje, veliko iskustvo.
Da li ću se prijaviti ponovo? U to nema sumnje!

Ovo su sjajni saveti uz koje cu sledeci put ostvariti daleko visi plasman. Srecan sam sto sam ucestvovao u ovoj akciji bilo je lepo druzenje i nosim samo lepe uspomene. Vidi se da nikome nije bilo stalo ali najbolji su ipak pobedili u skromnom maniru kao konstrakta a nije bilo sara jo nego smo svi usli u ovo bez ega. Srce mi je puno iako sam bio najbolji.

Lijepo zaista kada se braca slazu i uvazavaju, pozdrav za sve

Previše ljubavi i lepih reči na vukajliji danas

Честитке славодобитницима.

Је л' може некако, преко везе, да се Булгу повећа тајминг и фонд? Не мора информација да буде доступна јавности. Заслужио је човек, ангажовао се, сад мало стручне релаксације. Ако треба, да уђемо кинту.

Zasto sada ne bi bilo glasanje na fejsbuku nisu potpuni glasovi mozda bi imao vise sanse tamo ovako je malo nepravedno molim da se objavi na fejsbuku ili instagramu i da ljudi glasaju ja sam vidjem za top 5 ali je situacija kakva jeste ipak su objektivniji ljudi sa strane dajte da nam se ne ponavlja torino

Dajte konačnu listu radite nešto mojne ste rik

Šalim se niste ludi valjda

Kupanje u mulju i kurac u bulju XD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Serđo Skariolo jebem te u dupe golo xDD

Serđo Skariolo, neku nagradu bi volo xDD

Serdjo Skariolo, The Prof te je istrolo.

Serđo Kapriolo drka kurac solo

Serđo Skariolo yolo

zapata zašto te ovi dobri ljudi napušavadu?