Prijava

Sve što prija njoj, to meni škodillac

Skodi nemoj slusati profa masina se ne gasi dok je zagrejana dosli su ti plodni dani samo stancuj najlakse je odustati kad nema publike neko svira i za jednu osobu ko je pravi umetnik tako i ti imas jednog citaoca zbog kojeg se moras boriti tako anastasija.dosla u wien i falilo 5 ljudi u klubu i njoj se slosilo odlozila nastup pod izgovorom to je kurva

ma fora je u tome što pobeđuje autor a ne definicija, kamrad Škodilac ide na kvantitet

Škodi, samo mala molba a to je da oladiš za večeras sa štancovanjem definicija. Bukvalno poludeli instrumenti…Fala brt

A taman sam hteo još jednu....kad nema inspirejšna

sedma sila je za debila
ko veruje sta kazu vesti taj nije pri cistoj svesti
kad zelenski nesto prica
ja pozelim da sam macka
da nisam covek

svaki jutro nakon što se probudim, zahvalim se kaizenu i bogu što postoje definicije i "defkaša" nema na forumu, već na definicijama.

Škodi nabio tempo, a ja sam stariji čovek.
Sustajem, posustajem, pritiska me kao pegla

Hajde, hajde, možeš ti to Panonski drugaru.

CITAt

ma fora je u tome što pobeđuje autor a ne definicija, kamrad Škodilac ide na kvantitet
TATIC
Џаст пјур ориђиналити квалити контент

Thilmo

Najjači deo.

Voditeljka:

Stevane, imam za vas dva pitanja (pita neko prvo pitanje)

Drugo pitanje, kako se nosite sa inteligecijom od IQ150, vi ste prepametni, vi ste čudo prirode.

Stevčo:

Izvinite, zaboravio sam prvo pitanje.

- Sledeća igra je Ko zna zna, a moli se Jovan Stević iz Čačka da ga ne drka ispod stola u toku emisije.

Стевча, миљеник водитељки, игра на материнске инстинкте код њих, далеко ће догурати.

pametan škodislav, zna ako napiše 100 definicija da će bar jedna biti odabrana.

PA ĆE IH ONDA PRESTATI RAĐATI SVAKIH PET MINUTA.

Rađanje je stvaranje života, ovo ovde je bastardizacija kreativnog procesa i pretvaranje istog u robotizovano štancanje mediokriteta na pokretnoj traci govana.

Riblja Corba je sranje.

bora chorba catching strays

u stevco al su te nahvalili u kuriru.cecin veljko sigurno umire od ljubomore.sto ne naucis programiranje ili nesto na kompu da mozes da radis

Jel se ovde isto šatro dele bodovi k'o u Superligi ili odma kurva ide Škodiju?

Или побеђује Украјина гласовима публике?