Prijava

Još samo da ih staviš u deseterac, pa da ih metnemo u čitanke..

"Зашто се жене ложе на ретардирана срања?"

Me, a based intellectual:
https://i.postimg.cc/d0gvn5My/ret1.png

Sto si manje na internetu to manje znas o tim stvarima
Ja ne znam apsolutno nista sta si ti nabrojao u prvom postu

Nek se loze na sta se loze samo nek mi daju picke meni dosta

Bergas glas razuma.

Lože se kad umesto s one stvari (i ostalih domaćinskih aktivnosti) ne silaze sa interneta većinu vremena. Da nije interneta i ovih telefona malo sutra bi saznali ljudi za sve to.
Tu nađu svoje krdo u vidu grupe, afirmišu se, podržavaju se, naprave svoj mali svet koji je van realnosti.
Što je najgore sve to što si nabrojao znaju površno ali iz razloga što su zaludni ljudi oni budu ubeđeni u to. Uglavnom nedostatak porodičnog ili seksualnog života i nekritički stav prema svemu i svačemu.

Ovim putem pozdravljam Siska
Što kad vidi Bergasa kroz džep kurac stiska

Зашто се толико ложе на сит-коме и таква срања?

A muškarći se lože na najretardiraniju stvar od svih -- žene.

Aj sad bez zezanja, da nam nije ovako udobno u današnje vreme po pitanju hrane, druga bi se pesma pevala. Zato su svi izdepresirani, anksiozni, malaksali, bezvoljni.

Da citiram jednog od lordova, žene bez ženskih delova bi bile uglavnom iritantne male pederčine koje vape za degenekom.

i čovečanstvo bi izumrlo u roku od maksimalno 100 godina.

e pa i ja volim sitkom :( ali dobar neki ne frendz i sranja

Da citiram jednog od lordova, žene bez ženskih delova bi bile uglavnom iritantne male pederčine koje vape za degenekom.

Based and blackpilled

Takvi su ti lordovi, incelasti jbg.

Koji je ovo lord pisao, da nije slucajno pezosss

Žene prate retardirane trendove, muškarci prave retardirane trendove zbog žena. To je začarani krug i ne zna se ko je tu grđi jal kokoš jal jaje

Zato smo uspešno odagnali žene sa sajta.

Ovo je sada čisto i neokaljano mesto.