Prijava

na moje oci sam gledao kad klinka konobarica stipa za dupe 5 puta jednog klinca u prolazu, i nakon petog puta on nju lupi malo za bulju i ona udje u sank i pocne da place al bas bas da place sva se zacenila, i tu skoce sve ove krave kao jebacemo ti mamu sta si joj to uradio seljacino sad cemo zvati ovog onog....da se nisam umesao i rekao da sam doslovno video svaki put kad je ona njega uvatila i da je on nju tek nakon petog puta uvatio, lincovale bi ovog retarda....i onda na kraju kad su i ove ostale skontale da je mala slagala, onda kao ajde dobro dosta je necemo sad o tome celo vece pricati, kao nebitno...a ova mala kaze ali nije isto musko i zensko dupe, zensko dupe je SEKSUALIZOVANO...
inace ista ta mala konobarica, jednom kad smo sedeli drug i ja i ona za sankom, a iza u cosku sedeo neki matori odvaljeni napacena dusa, i ova mala odjednom krene da place i mi kontamo stigla joj neka poruka nesto se desilo, kaze ona ovaj klosar me seksualizovao...a matori iza izvadio kitu i pisa, niti ga je izvadio zbog nje niti ga je okrenuo ka njoj, al uvek nju neko seksualizuje
Tako da te price kako je to samo na internetu, nije tacno...sve vise i vise pogotovo klinki, al vidjam i starije devojke koje su pocele da se "oslobadjaju muskih okova"...cak mislim da se uzivo toliko rasirilo to, da su neke ribe pocele da kontaju da su kul ako idu kontra toga, sto je opet super

Evo Pezosa.

niti ga je okrenuo ka njoj,

haha

Mislio sam da to zlo nikada neće da stigne ovde kao što celt kaže to je AMERIKA izolovana od ostatka sveta nema mi šta da brinemo za njihove probleme

Normalno da je moguce, ima debila svuda sto se naloze na gluposti sa neta pa probaju uzivo, sta je tu cudno. Al da je masovna pojava brt nije. Mislim i meni se desilo pre par godina da je fazon neka riba kojoj sam pridrzao vrata da uce u kafic krenula da mi kenja kao mogu i sama hahah al to je izuzetak, ne razlog za paniku fazon libtardi vratite nam srbiju

Sve ovo na stranu voleo bih jos pezosovih postova na ovu temu

Generalno, vise pezosa na sajtu

Kad je Mylycu ubedjivao na četu da omiriše dečku kurac kad dodje kuci i tako da vidi je l je vara ili ne
I da ga tera da kad krene negde uvek jede belog luka to ce da odbije devojke od njega i tako ce da spreci belaj

Još mi je slika pred ocima coveka koji ulazi u kucu kome prilazi devojka i kaze ajde prvo mirisanje kurca pa peri ruke i da veceramo

Mislio sam da to zlo nikada neće da stigne ovde

Lads, it's Novi Sad

Dobar je bio i onaj lik sa posterom "kupa nana svoga muslimana"

Mislim izvuko sam crnjak al to me asocira na njega, a dobre fore imao.

Najbolji je ovaj mališa medju njima u sredini, došao da se ogrebe za iskru pičke ali se ispostavilo da je samo spustio prosek godina za 15

Pride tome, medju skupinom najjače šanse da zatrudni ima upravo on, otud valjda i popenuće (outrage)

Al najjače kad odeš na Levijatan fb stranicu, one tepaju, ubijaju, one jake zene, zastitnice, da im padne saka..

A udjes na profil usukane nejebane ruške jakić sa bišonom od života.

Ali ispred patrijaršije, jer znaju da bi dobile po ušima od gazde kad bi stale pred američku ambasadu

То она Биљана Стојковић што је код еко-комуњара била кандидат?

I dan danas pamtim jedan skrinšot posta na reditu gdeli de riba objašnjava kako je počela da se loži na lika koji je pretukao njenog dečka.

Bojim se da nadjem i okačim da ne bi Pezos vrisnuo ili upao u maksi sa heklerom, ipak je ikona sajta