Prijava

Da li bi ste to uradili? Uzimimo Strajukg- popularnog autora odavde, koji je napravio ok influencer karijeru sa Aca Informacija i jos par naloga, skroz ok prica, nije moja soljica caja, ali razumem publiku. Ali to nije bilo dovoljno te:

Lik ima insta stranicu #tatindnevnik sa 127k pratioca gde snima svoju decu i njihove gafove. Svakodnevno

Koliko je to moralno, zdravo za decu- prvo rasteš pred objektivom kamere, ne znam koliko je to zdravo za razvoj ličnosti, nemaš privatnost, naravno da nijedno od oba deteta nije dalo pristanak za pojavljivanje u klipovima lolo, a zarada mu je ogromna. Zaradjuje od dece jbt.

Na stranu što od 127k pratioca garant ima neki predator i pedofil, a ti sve svoje podatke na izvolte dajes
Nije to strajo izmislio milion je takvih kanala i svi su mi čudni.

Kljucna pitanja

1. Moralno zaradjivati od dece?
2. Privatnost bitna ili ne?
3. Psiholoski razvoj te dece?
4. Problem pedofilije i stalkera?

Sve 4 stavke su u kurcu, niti bih radio, niti smatram da je normalno

Ovaj lik je elokventnije od mene objasnio

https://youtu.be/BgK0DtbwMTc

Od svih kanala i kontenta koji pravi, taj s decom mu je najpopularniji, tj najbrze rastuci, pretiče polako Acu Informaciju. Lik zivi od toga.

Da se razumemo, klipovi su limunadica i ne tera decu u njima da rade i govore nista opasno i problematicno, al opet, sve momente prelepe sa svojom decom, delis sa 127k ljudi

Strajina deca su njegov ponos ponosno gleda dok paradiraju sa drugom decom na putu do skole.

Mislim da je poriv za eksponiranjem kod nekih ljudi jači čak i od motiva za zaradu. Ako ljudi žele da se sve zna o njima i njihovom potomstvu to mi govori da su verovatno nekada davno bili u društvu koje nije puno marilo za njih kao i da su ih njihovi roditelji u svojoj neizmernoj ljubavi uvek vukli po kojekakvim trending mestima i divili se nekom pred detetovim očima, takođe alaudirajući da i dete treba da mu se divi te je ova konfuzija u njima izrodila nekakvu potrebu da baš oni budu ti kojima će se ljudi diviti, a uvidevši da im društvo u kojem su proveli mladost i ssajeti generalno ne da ni dve groše pažnje rešili su da preuzmu stvar u svoje ruke i potrudili su se golemo da izgrade sliku sebe kojoj neko može da se divi i pažljivo ko da hodaju po staklu koračaju tako smisleno kroz život i viču "evo me, vidi me, ja sam tu i zanimljiv/a sam". Socijalne mreže ovaj fetišizam multipliciraju x10000. Deca su nažalost ništa više nego žrtve.

Ne znam, naravno svaki slučaj je za sebe, u ovom slučaju Strajinom, mislim da je čista pohlepa.

Megalomanija i ide ruku pod ruku sa tim što sam napisao

Koja razlika izmedju njega i ostalih par milijardi debila koji to isto rade, samo za dz? Poserem se na fejsbuk i instagram ovom retardiranom svetu.

Trifors mora da ti zapala dobra tura pečurki, svaka ti je ka njegoševa u onom postu gore.

Ja nemam problema sa tim da koristi svoju decu za kontent. Njegova deca, on ih vaspitava, ako ih upropasti upropastio je i svoju budućnost. Ko te jebe što nisi znao da ih vaspitavaš.

Meni više smeta što je ukrao identitet Ace informacije, i nigde nije naveo da to nije on, nego je kurvnski skupljao lajkove na konto nečije popularnosti.

Већина публике која то гледа су или млађи родитељи који тиме ваљда осећају припадност заједници младих родитеља или онај тип матораца што шерује на Фејсу - ЈАО ВИДЕР ШТА РАДИ БЕБАЦ и онда клип бебе како ради неко срање што ради свака беба, мада углавном је овај први случај.... Слична психологија као и иза стримовања игара, непотребно и бесмислено, али људе вуче тај осећај припадности заједници а млади родитељи су велико тржиште, што за садржај што за беби-опрему.... Ако се не варам, међу највећим зарадама са Јутјуба су неки канали где клинци оцењују играчке или анбоксују или тако неки курац, другар је радио маркетинг баш за те неке стране канале и лова је баш, баш огромна за оне који знају како да воде те канале и то....

Тако нешто не бих радио, али ако има публике за то и ниси неко говно које тера децу да то раде и још сву лову задржаваш за себе - нека раде, кога боли курац.... А психолошки развој деце свакако зависи од самих родитеља и одгоја, ено Меколи Калкин је био дечији глумац (није баш исто, али је слично јелте) па је испао ОК лик....

4. Problem pedofilije i stalkera?

El ima neka problena?

Inače izrazito sam protiv BILO KAKVOGG kačenja fotki nejači po kojekakvim društvenim platformama a kamoli upotrebljavati decu zarad finansijke dobiti ili bilo kakvog već drugog benefita.
Pišem jedan podugačak post o tome evo sad ću

3. Deca ne znaju nista nema nikakvog uticaja
To je fora ima ih milion kao rijaliti neki gledas kako dizu decu ili kakva im je veza rade celendze i ono drugo zaboravim kako se zove kad zajebes nekog umazes ga necim ili oblepis selotejp na stok i ovaj padne
Verovatno kad deca odrastu malo onda nece ni snimati
Jebem li ga to je sad sve normalno svaka iole pristojna devojka moze da ima lagano 10 ili 100 hiljada pratilaca sad smo svi kao na pijaci, mislim oni, zivot oslobodjen i drustven zezanje

Bolje da ti tata bude Straja kilogram nego Nikola kilogram

Jedno je prodati detinjstvo svoje dece za zagarantovanih 100k evra, gde si i dalje govno ali si govno sa 100k. Drugo je prostituirati decu za možda te pare, pa makar možda milion evrova. U oba slučaja si govno, da se razumemo, ali u slučaju sigurice bar možeš toj deci platiti megatrend i maseratija, da ti manje pišaju na grob.

Bolje da ti tata bude Straja kilogram nego Nikola kilogram

hahahahaha bolesniče bolesni