Prijava

na napolje LOL

ili u napolje LOL

Galantni kosovac
Mrs siso jedna sisata

Kome ti, šupčino jedna šupačka?

Ne svadjajte se deco, idite igrajte frizbija sa Stevcom i Erisom

A nije lose toliko, i dzeksonovi filmovi odstupaju od lora podosta bgm, sad sto ovde neki dijalozi jesu na nivou teletabisa sta da se radi

Solidna bejase prosla ep, bas me zanima da li je Adar dark elf Eol, vojvoda Djujic na Numenoru sprema neko sranje, soon

Dijalozi slabi u obe serije...

izguglah i jbt, ja sam ziveo pod kamenom do sad.

jel vredi da se gleda?

nemam visoke standarde recimo house of dragan mi se super svidja.

probacu verovatno

Gianmarco Pozzecco
Dijalozi slabi u obe serije...

Jedino ako očekuješ nekog šekspira ili tenesi wilijamsa, inače ima tu solidnih sranja da se probere, Viseris pre svega ima odlične momente, naučio sam novu odličnu reč od njega, LICKSPITTLES.

Viseris je dobar kralj, jebe ga zdravlje samo i losa sreca.

Ahaha kako bi preveli ovo lickspittles - Čankoliz a

Dobri su mi dijalozi u house of the dragon a u ringsu kao i u lotru su bezveze ali jbg tolkien pisao prije sto godina i ovi samo ekranizovali

Lik što glumi Viserisa prijatno iznenađenje. Nisam gledao pre čoika.
Inače obzirom da su Fire and blood i World of Ice and Fire manje više ko istoriska knjiga pisani, u njima nisu razrađeni likovi ko u GOT, i nema Martinovih dijaloga, tako da su odradili skroz OK posao sa razvojem likova, skoro svako je interesantan na svoj način.

Baš me mrzi da gledam ovaj novi pokušaj LOTR, a Kuća zmaja jebe kurcem u pičku jako.

Gejmotron je gejmotron ipak

Odgledah juce petu ep, ok ovo je do sad ubedljivo najgora epizoda do sad apsolutno dno sto je zapravo dobar znak jer sledeca moze biti bolja

Dobar kraj sezone, po meni

Jel kraj sezone, pa da počne da se gleda a