Prijava

U stvari mislio sam na HoD, nebitno

Hod mozes polako izlazi u ponedeljak deveta epizoda odlicna je serija

Rop je kao sto se i ocekivalo sjw gowno koje ce nadajmo se da ostane na ovoj jednoj sezoni
Zali boze para koje se bacilo na ovo

Uopste nije los ROP, naravno nije ni blizu u rangu HotD, al mislim da nisu skroz zasrali, gledljivo

Poslednja epizoda ajd ok, nekoliko iznenadjujuce dobrih scena. Ne znam zasto je tesko da svaka bude bar ovakva umesto smarackog sranja koje smo ugl dobijali..

Samo tri ep zaluzuju prelaznu ocenu, poslednja, Udun i treca/cetvrta (ona koja pocinje vizijom pada Numenora) ostalo sve moglo da stane u tipa sat vremena.

Prstenove vidim u poslednjem kadru..fakat za popizdit ne

Poslednja epizoda ajd ok, nekoliko iznenadjujuce dobrih scena. Ne znam zasto je tesko da svaka bude bar ovakva umesto smarackog sranja koje smo ugl dobijali..

Samo tri ep zaluzuju prelaznu ocenu, poslednja, Udun i treca/cetvrta (ona koja pocinje vizijom pada Numenora) ostalo sve moglo da stane u tipa sat vremena.

Prstenove vidim u poslednjem kadru..fakat za popizdit ne

Dobro Šotra nemoj da se nerviraš.

Slazem se sa Zapom, gledljivo je. Nego psiha je tu problem, znas da su imali najkvalitetniji materijal za radnju i najveci budzet, ne ide da se izbaci nesto sto je je samo gledljivo. Previse snimljeno uz kurac, nesto zbrda zdola i odabir pojedinih glumaca katastrofa.

Не знам, мени је ово неки ниво Воркрафт филма, није добро уопште (још су се посрали по lore-у жестоко, покушали да измузу и Џексонове филмове, а нисам неко ко је пуриста, задњу Стар ворс трилогију нисам хејтовао уопште), али није ни толико говно колико се хејтује, Вичер је нпр. баш негледљиво ђубре, ту једино скидам капу Хенрију Кевилу јер се брат исцимао максимално.... Глумци (већина) и сценарио ужасни, Галадријела може за Златну малину да конкурише комотно....

Вичер је нпр. баш негледљиво ђубре

Bar ciganska verzija Jenefer ima odlične dojke i štedro ih je pokazivala.

Е да, део са хобитима је оке (није оке са Гандалфом који још увек није Гандалф али ни Олорин јер немају права на то па ће само остављати хинтове да јесте, јебем их уста за то)....

Не мо'ш убацивати истарије и део деветорице у другом јебеном добу па и фен фик да радиш....

И јесте, слажем се за Јенефер....

Svi pitaju ko je Sauron niko ne pita kako je Sauron ooooj xd

Zato što te draže da gledaš dalje.