Svileni fašizam

  1. ma sve ok, al nije mi jasno gde ide melkor sa ovim kao "mudrim" providnim postapalicama da uhvati valjda u nekoj losoj logici ne znam koga. a prvi razlikuje nenormalno od nelegalnog.

  2. jebo vas prajd, to danas?

  3. Pa Celte brt legalizujemo i podstičemo nešto što nije normalno, umesto da lečimo. Oko polovine ljudi koji promene pol se roknu u prvih 10 godina, zbog čega? Zato što ih "okolina šikanira"? Lolčina, pa ne menjaju pol u Turskoj, Pakistanu i S.Arabiji već prvenstveno u Americi, gde se ljudi više ne obaziru ni na šta bukvalno. To je jeben život posle, gomila nuspojava, bolovi, sranje i patnja + da ne pominjemo da ljudi, kad ih prodje hajp posle 3 meseca shvate da nisu ništa srećniji, dok masa čak skonta da su se zajebali i nisu baš ni hteli da menjaju pol, al sad nema nazad jbg.

  4. Da bre danas prajčina, ono je toliki cirkus trenutno da ne znaš od čega da kreneš čoveče. https://rs.n1info.com/vesti/privodjenja-u-beogradu-zbog-evroprajda/

    31 uhapšen već lol, vredni ljudi, a šetnja još nije ni krenula. Realno, da će doći do težeg incidenta mi je trenutno 50:50

  5. ama bre melkore, jebala te promena pola i operacija za to, ko dodje dotle vec je na pola pokvaren.

    pricamo o osnovnim pravima, da narod malo oladi od pedera da ih ne bije i diskriminise gde stigne. ne mora da ih gleda, ako mu se ne gledaju, ali mogli bi srbi malo da olade sa ovim "krs', cast, peder na kurac".

    premijerka vam je lezbejka jbt. sta kontraprotestuju ljudi tu?

  6. Moraš u sve to da uguraš crkvu i desničare, da bi ispalo kako netrpeljivost prema prajdu podstiče crkva, stranke, Rusi...A ne 90% naroda, koji bi se na referendumu, kada bi ih neko nešto pitao, izjasnilo protiv ovog vašara.

  7. pa većini ljudi zvižde jaja za deraše, ali uvek će se naći krdo grobara i zvezdaša kojima smetaju zbog nekog razloga i imaju neodoljivu potrebu da ih prebiju.

  8. premijerka vam je lezbejka jbt. sta kontraprotestuju ljudi tu?

    Dve stvari: 1. Niko iz naroda je nije izabro
    2. Ovo

    vam

  9. tebra, 15 god ne zivim u srbiji

  10. I sramota te je sopstvenog naroda, kako i ne bi msm da se tu saosećam s tobom

  11. nije, daleko od toga, cak mislim da imam bolje misljenje o srbima od vecine srba. mislim da smo za dlaku manji bol u kurcu za nebitne stvari i isto tolko veci bol u kurcu za bitne udaljeni od toga da budemo ono sto svi kukamo da nismo.

    mnogo malo fali.

  12. nije, daleko od toga, cak mislim da imam bolje misljenje o srbima od vecine srba.

    Ovo kao kad čitam izjavu nekog dođoša tipa onaj Francuz sa yt kad hvali Srbe, stvarno se oseti ta falinka u tvom pisanju, bez uvrede al Ćilmarin je u pravu kad te proziva za dušu

  13. Srbi imaju jako dobro mišljenje o sebi nemoj sebe lagati celte

  14. Ćilmarin je u pravu kad te proziva za dušu

    Dušu? Koju dušu?

  15. Poenta je da Srbi znaju koliko vrede ali ih je sramota kad vide kuda idu i ko ih vodi, tu je razlika

  16. Karadžiću vodi srbe svoje

  17. Puna podrška za sve navijače što će lomiti lobanje pederima danas