Prijava

Zdravo! Zanima me da li ste nekada bili u nekoj sekti i da li ste nekada pričali sa nekim ko je član sekte ili se družili sa njim i kakvo je bilo vaše istustvo?

Ja sam član jednog tajnog društva ali ne bi trebalo da kažem kojeg, jer onda to ne bi baš bila tajna.

Kakva tema osecam se istrolovano

Zanimljiva tema, steta sto si dupli trol

Nisam dupli šta te je navelo na to?

Earthworme zašto istrolovano?

Jesi ti imao iskustva sa nekim iz sekte, dupli trole?

Jesam (nisam dupli trol, zašto to misliš objansi) sa jednim likom neću da ga imenujem, gledao sam mu klipive na jutjubu on bukvalnk kaže da su belci nastali mešanjem ljudi i demona i u jednom videu se i kajao što je belac i molio se bogu da mu oprosti. Propagira to da je Isus bio Crnac, i da su pravi Jevreji ustvari Afro-Amerikanci. Imao je i neki proročanatvo, pa je trebalo da 2019 bog uništi Ameriku i spase sve Crnce od ropstva, ali naravno ništa se nije desilo.

Gledati na jutjubu nije kontakt. Loš trol. Banujte ovu budalu

Imao sam kontakt takođe, ali sam napomenuo da sam mu i gledao klipove na jutjubu takođe.

Baljezgao mi je nešto o Isusu kao Crncu. Bavi se time da li je Isus bio Crnac ili ne a ne bavi se krucijalnim stvarima šta je Isus radio i kakav je bio

Zozo na mom si se vozo.

Imao sam i isustvo sa jednim dedom sektašom koji jr objašnjavao šta koji prst znači, ludilo...

Jovore?

JOOVOOOREEEEE??!

Ja sam u sektaškom odredu Mesnih Narezaka.

Sećam se crne ruže. Harala je našim krajevima.

како мене нису покушали да врбују да им јебем кеву

Ja sam lično potpisao članstvo u sekti. Par mojih drugova i ja.

Vraćali se iz škole, tipa treći srednje smo bili. I naišao neki lik, deco hoćete besplatne knjige, mi naravno hoćemo. Dali podatke, adrese, za nekoliko dana stigle knjige i pristupnica za neku sektu. Neka sa kosova je bila.

Sreća pa mi sanduče bilo polomljeno, neki retard je ukrao te knjige, ostao samo omot.

Sad u zgradi imam 4-5 narkomana koji vise po zatvorima, cenim da su oni čitali. Xd