Prijava

Kao sto se vidi na donjoj slici, primecujem anomaliju u geografskom poreklu clanova vukajlije i to je za mene dipli disturbing, kulturoloski prvenstveno
https://i.postimg.cc/P5j9m7wn/Untitled.jpg

Kako se boriti protiv ove najezde?

Digni granicu gore do đerdapa, bolje mi ovde dole u blatu sa turskim svinjama nego gore sa vama evropejskom gospodom usta vas jebem

Stavio si Knjaževac u civilizaciju, druže da li si ti normalan, da li znaš kakve grozote se tamo odvijaju i postoje?

Ne lozi se, mislio sam da je dole negde

1. Kvalitet uspostavili i humor uobličili ljudi iz civilizovanog dela svojevremeno, najprogresivniji i uberkul autori pripadali su upravo tom delu. Južnjački dodjoši se pored njih kolko-tolko pripitomili i emancipovali.

2. Došli divlji oterali pitome.

najprogresivniji i uberkul

Svako ko za sebe mora da govori da je ovo, to definitivno nije niti će ikad biti.

Ne lozi se, mislio sam da je dole negde

Ovo bukvalno, oekivati od mene ovde da znam gde je neki tamo Knjaževac i šta ima u njemu je u najmanju ruku neprimereno. Poznavao sam momka jednog odande, i kad mi rekao da je iz Knjaževca delovalo mi to nekako egzotično.

Sta rade ljudi u Knjazevcu?

Ne želiš da znaš... I ne zovi ih ljudima..

Svako ko za sebe mora da govori da je ovo, to definitivno nije niti će ikad biti.

Ne ubrajam sebe u ovu kastu, ja sam se samo prišljamčio. Elem primetan je pad kvaliteta koji nastaje usled porasta priliva rednečkih plemena.

Treba zaista napraviti listu od tipa 100 najkvalitetnijih autora koji su ovde obitavali, izračunati procentualno koji krajevi dominiraju i rešiti ovu dilemu jednom za svagda.

Opasno sam trigerovan heh

Poznavao sam momka jednog odande

ne jbt iz Aleksinca ovaj momak bio, mada to je vrv isto. Nikoga iz Knjaževca nisam sreo u lajfu.

Zavidim ti na tome

Opasno sam trigerovan heh

Druže o teritoriji Srbije ovde pričamo, vidiš da vašu pokrajinu nije ni ucrtao čovek na onoj slici.

razmisljao sam dosta o ovome, i gledao sta bi mogao da bude glavni razlog, i dosao sam do zakljucka da bombas pusi kurac.

Sad sam baš išao da fektčekujem, od 30 najpopularnijih autora svih vremena (da uzmemo to kao nešto merodavno), svega četvoro njih ne pripada podneblju sa karte označenom kao civilizovano. Pametnom dosta.

...Valja medjutim dodati i to, da su ovi umni i vispreni ljudi pomogli u pripitomljavanju i oplemenjivanju izvesnog broja autora sa yuga od kojih su neki postali civilizovani primerci par ekselans, za šta svakako imaju da zahvale vremenu provedenom na ovom sajtu. Čak su poneki dobacili do inostranstva i tamo prosperirali.

Lepo nas dajte Bugarskoj i ajde, pašalučite. Fuj koja tema...