Prijava

znas kako recimo Albanci jedan ode u Nojsatel, za godinu dana dovukao celo selo

E viš to je bukv. epitom one narodne da Turci preko pružaju ruku a naši podmeću nogu. Znaš i sam da je uvrežen stav da su naši stoka jedni prema drugima? To je zapravo istina, i potiče baš iz južnjačkih krajeva. Evo npr. Celt i Zapata - ovaj otišao na Sever (jer južnjaku je sever Zapad lol), ustalio se, skućio...I toeto. Misliš da ga nije startovalo 1000 ljudi da ih povuče gore (jer ovi su uvek dole)? Misliš da je jedan otišo? Jok mori, našo Celtor 1000 razloga - te rodilo mi se dete, te ima zauške, te renoviramo...Itd. I šta će ljudi digli ruke. Misliš da ovog Zapatu nije mogao da pošlepa da je teo? Dobro da, Djordje je sa medicinom malo onako, al nije da baš ne može da dvori stare babe po tamošnjim kantonima. I tu Celtor tvrda srca bio, neće i moš ga jebati.

Hahaha a brate gdje ja iz epicentra sarajeva koze da jebem nema smisla brt bez obzira na tu religijsku pripadnost

vidi imam korijene u civilizaciji, hladno si RASKU OBLAST svrstao u CIV, fala vi

Bosnjak iz raske kazes, vecina ih je iz kuca podrijetlom, malisori, albanci u cg, kako god

Plidu nauci guslat, back to the roots

Celo selo šmrče belo

Šabac je ceo od droge beo...

E viš to je bukv. epitom one narodne da Turci preko pružaju ruku a naši podmeću nogu. Znaš i sam da je uvrežen stav da su naši stoka jedni prema drugima? To je zapravo istina, i potiče baš iz južnjačkih krajeva. Evo npr. Celt i Zapata - ovaj otišao na Sever (jer južnjaku je sever Zapad lol), ustalio se, skućio...I toeto. Misliš da ga nije startovalo 1000 ljudi da ih povuče gore (jer ovi su uvek dole)? Misliš da je jedan otišo? Jok mori, našo Celtor 1000 razloga - te rodilo mi se dete, te ima zauške, te renoviramo...Itd. I šta će ljudi digli ruke. Misliš da ovog Zapatu nije mogao da pošlepa da je teo? Dobro da, Djordje je sa medicinom malo onako, al nije da baš ne može da dvori stare babe po tamošnjim kantonima. I tu Celtor tvrda srca bio, neće i moš ga jebati.

ajde odlucite se, o civilizovani, jesmo li turci ili nasi?

bas ne mogu da se otmem ovom utisku kad krenete vas 3 sapcana da drvite kako zivite u civilizaciji

https://i.imgflip.com/6vhyim.jpg

Ko je treći Celt?

jesmo li turci ili nasi?

Ubogi Bugari

Cigan onaj, trubac

Sad nesto kontam, i nije mogao istorijski ne uvrstiti Stari Ras u civilizaciju, veći smo mi srbi od ovih gore

veći smo mi srbi od ovih gore

+1

Napisao "Srbi" malim početnim, pametnom dosta.

Opet raspirujete regijsku netrpeljivost, zato popušite malo ovaj moj velikomoravski kurac

Sagnite se Šumadiji

+1

Kakav ti je samo stil.

Opet raspirujete regijsku netrpeljivost, zato popušite malo ovaj moj velikomoravski kurac

to melkor, ja jbg mora aminujem kad neko kaze pametnom dosta.

pametnom dosta.

to ti je ko ono u crkvi kad krene pop da baje nesto, pa kaze amin, i onda se svi krste i slicno. nema tu sta da se diskutuje jbt, jesi glup ili pametan, diskusija vise nije o tome sto smo pricali nego ko je ovde glup a ko nije majke vam ga. pametnom dosta.

pametnom dosta.

napisao sam i jednu pesmu o tome, melkor i cara su predvodnici ove religije gde je im je stvarno malo dosta da se osecaju pametno, al nema sanse da je nadjem sad po forumu.
sad u retrospektivi trebao sam definiciju da napisem.