Prijava

E moj kameni, kada sam pročitao naslov, odmah sam pomislio da je ejdus tema, loše ti je ovo.

Kada su u pitanju piramide mora da je prevara. Bosanske ili Kineske...

Ne mogu da verujem koliko ljudi i dalje pada na te šeme...jebote, do sad je trebalo da postane opšte znanje kao "ne jedi žuti sneg". Čim treba da uđeš s svojom kintom, i da navlačiš nove ljude da bi dobijao procenat od njih, beži u kurac od toga

Ne mogu da verujem koliko ljudi i dalje pada na te šeme...

Nudio mi čovek bio da udjem u ovo pre nekih desetak godina. Sat i po mi pričao o tome, dao vizitku i sve što uz to ide, ledžit priča zvučala tad. Srećom isti dan, sticajem okolnosti, saznam da je ćale kolege sa faksa drugara u vrhu te piramide i da stvarno uzima dobru lovu, ali svega par njih se osevapilo, ostali su bili gulija. Ne znam kako je prošao ovaj što me vrbovao bio...

Pre neka dva meseca, drugar mi slao link da pravim nalog za kopipejstovanje članaka, nečega, možda recenzija - možda je baš ova priča, ne znam, nisam ni otvorio. Lol moram ga pitati kako je on prošao. Fora je vrv što ljudi, ako ih ojade za tipa stotinak evra, neće da trube okolo kako im se ljudi još ne bi i podsmevali, pa ove stvari legnu bez neke buke velike. Uostalom, kako god, teško da možeš da povratiš novac ako te zavrnu na ovaj način.

Slično rade i osiguravajuće kuće. Daju ti posao, ali pod uslovom da sklopiš tipa 5 polica u mesec dana. Onda ti obrlatiš staramajku, kuma, sestru, komšiju i taksista da im prodaš policu i misliš da si zajebo sistem. Za dva meseca kažu da ih moraš prodati 15 ili putuj igumane.

Ali je zov zlatnog sata, pasivne zarade i kapitalizma primamljiv, jbg.

Једино ми је жао ако неки маторци (јбг, стари људи, има их ђутуре заборавних, сенилних, неупућених итд.) наседну на то, ал' брате, не мо'ш имати типа 30, 40, 50 година и наседати на то, поготово не на неко срање са именом Kangaroo treasure doo....