Prijava

Evo tema za LIHVARA.

Samo štanglom po zlim političarima

to rode ,nego već sam dosadan postao (post -postao haha smešno) pa ne znam sad reputacija je loša ,retko ko čita duže tekstove i prosto ne znam da li da kačim iznova ovde, jer nema tih glava kao ranije da može da se diskutuje normalno o temi, mada ovo nije ni mesto za to jer unapred znaš kakvih trolova, frikova i raznih ima te ozbiljno razmišljam da podnesem ostavku sa sajta i time sebe oslobodim nepotrebnog ,još jednom hvala za temu ,moja greška je što nisam pitao lepo pristojnog gospodina poput tebe da jednostavno otvori temu anarhija

De su manifesti, de nesta žar? Kako sprečiti komšiju Mašana od stopedeset kila da prvi dan anarhije ne stavi kurac prvo u tebe, pa onda u sve što poseduješ, voliš i ščime si u rodu?

tako sto cemo da se organizujemo u male zajednice koje se baziraju na zakonima prirode i ljuckoj dobroti, koje ce da imaju svoja pravila koja imaju smisla pa nece dozvoliti Masanu da ga jebe sam, kad mu se digne, tek tako, kad ima jos 20 suvih kuraca.

Što bi značilo društveno uređenje, tj. kraj anarhije, tj. društvo koje imamo danas. Zakon prirode je da kad se Mašanu digne, Mašan jebe. Društvene norme i pravila su tu da ga spreče.

Nezgoda je što svi misle da će oni biti Mašan, a većinom završe jebani.

jaoj bre terate me da se ulogujem o5
prvo ,za sebe stvarno nemam tih briga jer za takve uvek imam snage, nož il nešto slično mada zloba koja trenutno kroz vaš glupi humor proizilazi mi govori da pod 1 : vi se ustvari sami bojite za svoje dupe i dupe svojih "u srodstvu"
pod 2 vi i dalje ne razumete da kad se digne nekome uvek ima i sočnih pizdurina da ga prime bez ikakvog nasilja

vi i dalje ne razumete da kad se digne nekome uvek ima i sočnih pizdurina da ga prime bez ikakvog nasilja

https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/354/591/17c.png

a to što si zapeo za male zajednice ,one i dalje postoje širom sveta i medju plemenima i raznim ljudima pa sve teče mnogo bolje nego u državi

lepo kaže citat iz biblije ne bacaj bisere pred svinje e pa vi niste doatojni ni svinje ,vi ste svinjska muda kastrirana govna ona najgora da vam kažem

a to što si zapeo za male zajednice ,one i dalje postoje širom sveta i medju plemenima i raznim ljudima pa sve teče mnogo bolje nego u državi

elaborisi ovo. sta bolje tece?

za takve uvek imam snage, nož il nešto slično

De si, alfo, nesam te prepoznao

kad se digne nekome uvek ima i sočnih pizdurina da ga prime bez ikakvog nasilja

naravno

Ustvari grupice su neizbjezne, pogledaj bilo koju pripizdinu gde vlada bezakonje (a fala bogu ima ih i po Srbiji vec), prva stvar koja se desi je to da se gamad udruzi u neke grupice, gde niko nije nesto posebno ni jak ni pametan ni sposoban, ali izvlace se na vece brojke, na osvete, napade s ledja itd i mogu opet da drkaju obican narod, i to prilicno. Posteni ljudi se naravno nikad nece udruziti sami.

A malo je Klint Istvuda koji ce ici okolo sami i jebati mater svakome, ne samo zato sto trebaju muda za to, vec zato sto je neizvodljivo, skrati te neko za glavu kad najmanje ocekujes. Postoji razlog zasto su lesevi skoro svih stvarnih kauboja pronadjeni sa metkom u ledjima, jbg Bugarska taktika uvijek efikasna

A malo je Klint Istvuda koji ce ici okolo sami i jebati mater svakome, ne samo zato sto trebaju muda za to, vec zato sto je neizvodljivo, skrati te neko za glavu kad najmanje ocekujes.

Ма то је још и мањи проблем, најгоре што се курве свете преко њему блиских људи.

i da dodam što se tiče glupog komentara kamenofila i celta

da li nas država stvarno štiti od njih. zar država sama ne stvara i održava uslove koji stvaraju zločin? Zar najezda i nasilje na kojima počiva država ne stvaraju duh netrpeljivosti i proganjanja, mržnje i još više nasilja? Zar se zločin ne povećava sa povećanjem siromaštva i nepravde prouzrokovane državom? Zar sama država nije najveća nepravda i zločin?

Zločin je posledica ekonomskih uslova, društvene nejednakosti, zla i loših stvari čiji su roditelji država i monopol. Država i zakon mogu jedino da kazne kriminalca. Oni niti "leče" zločin niti mogu da ga spreče. Jedini pravi lek protiv kriminala je da se ukinu njegovi uzroci, a to država nikada neće moći da uradi, pošto je ona tu da održava baš te uzroke.

nikog ne bih da vređam ,ali stvarno moraš biti jako inteligentan da razumeš o čemu je reč i da smo svi izabrali da se nad nama vlada

Brate ako ćeš samo kopipejstati taj dečji manifest sa redita, loš si trol i priličan retard. Ako želiš da se neko ljuti loži na ove gluposti, trebaš i ti svoj dio odraditi, inače ćeš ostati izignorisan od sviju.

Kameni out.

dečiji manifest? stotinama godina se ljudi bave temom anarhizma ,filozofi političari mislioci a to što ti nisi svestan koliko ne znaš o tome to je drugo
reddit? šta je to ja to ne koristim

moj dio je da barem podelim taj tekst koji je surovo istinit