Prijava

Ne možeš da mi zabraniš. Ovde je anarhija, mogu da radim šta hoću

tako je zar nije to divno, radiš šta hoćeš.ali ne ti si rekao da je to sranje brt ... odluči se ili ćuti i podvij rep

Neću i ne možeš da me nateraš

hoćeš naređujem ti robe
xaxaxaaxaxaxaxaxa i ne pokušavam više nisi zanimljiv

ali zašto si glup toliko, anarhija nije bezakonje kao što misliš ,tiče se zakona koje te država primorava da poštuješ dok se nekolicina bogati
zato ne mlati o nečemu što ne znaš

ne znam kako možeš očekivati da te ljudi tretiraju kao još jedno ljudsko biće ako misliš da je anarhija političko uverenje i pratiš to isto.

zato serem se usta takozvanim anarhistima.

anarhija nije bezakonje kao što misliš ,tiče se zakona koje te država primorava da poštuješ dok se nekolicina bogati
zato ne mlati o nečemu što ne znaš

Onda dolazi do problema lingvističke i terminološke prirode, jer ako ćemo reč anarhiju da prevedemo u njenom bukvalnom i originalnom značenju, to bi bilo 'bezvlašće', što samo za sobom logički povlači i bezakonje jelte, tako da nemoj da mi se sere tune o nekoj modifikovanoj anarhiji, jer to onda, po definiciji reči, anarhija nije.

sasvim si mu ga fino šukno šmole.

do problema lingvističke i terminološke prirode dolazi svakih deset sekundi ali to je druga tema
pametnjakoviću kad pročitaš aleksander berkmanove tekstove koje sam okačio shvatičeš o čemu je reč, ima još tekstova koji se tiču novca i nasilja ,znam da su poduži tekstovi ali pročitajte baš je dobro napisano
svestan sam ja koje su ljudi pičkice i da žele da imaju tobož zaštitu svojih nekakvih prava haha ali dajte da budemo realni, ceo život se svodi oko najosnovnijih stvati kao što su dom i hrana ,to treba da je džabe

nemam šta da raspravljam o tome kad je čovek objasnio u kakvom besmislu i glupom sistemu se nalazimo, neki ljudi veruju u priču kao u filmu matrix ,o nekim super mašinama ili drugim rasama ,to ne postoji ,matrix smo mi ljudi sami ,to jest moćni ljudi bogati napravili mašineriju da radimo po 8 sati i od rada se razboljevamo

Da radiš nego šta, dok ti pena ne pođe na usta

I da pitaš ima li još

Da te biju a da ne smeš da plačeš

Radit ces ti, oko moje, do šesete

Zamisli lihvare da si se rodio u doba faraona pa da nosaš kamenčuge non stop samo da bi ovaj imao gdje da prilegne kad umre

hahahah bukvalno jbt ovako cu da trpim i sam da dodjem vazelina