Prijava

Tako da bergase, pusi kurac

Neko uvek biva nagužen.
Melk zna :)

Nije problem celte
Ja sam mislio da si normalan lik al u stvari i nisi bas
Imas ego poz

A jeste mrno, mora, sto figurativno sto bukvalno :)

https://vukajlija.com/forum/teme/76254-eksploatacija-zena-kucnim-poslovima?strana=9#post_4137798
Brate da li si ti rralan da si ti sad napisao da je dobro imati masinu za sudje i ves i pomoci sebi
Jel vidis ti sebe ili samo mene?
Ja znam za mnoge koji traze zene od poverenja odavde da im cuvaju decu kuvaju itd u CH
Placaju u zlatu
Drugo si ti drugo je neko odavde treci ili neko cetvrti sa cetvrtim okolnostima nemoj vise da seres i da se postavljas da si ti jedini ovde u pravu

Bergase, pusi kurca

Pre feminizma: radjaj decu, cisti kucu, kuvaj, pusi
Posle feminizma: radjaj decu, cisti kucu, kuvaj, pusi, radi 10 sati dnevno u nekoj firmi

kako su ih sjebali, evo smijem se

od kad ti pricas jekavicom?

inace jeste tako, feminizam je ok pokret dok ne krene da pisa po porodici i osnovama koje su od kad postoji covecanstvo sluzile da zastite i zenu, i decu i muskarca u tom procesu.

a skrene u to lako.

Ovo treba uokviriti. Stvarno najbolji opis feminizma na koji sam naišao... i generalno situacije žena danas.

Pre feminizma: radjaj decu, cisti kucu, kuvaj, pusi
Posle feminizma: radjaj decu, cisti kucu, kuvaj, pusi, radi 10 sati dnevno u nekoj firmi

PaTrIjArHaT je zlo, heh

5 puta gore bi bilo da su zene glavne. Sujetne, vode se emocijama vise nego logikom, zavidne i sta sve ne. Moze da potvrdi svako ko je imao zenu za sefa

ne bi bilo gore, problem je sto zene koje zamisljaju da trebaju da budu glavne na muski nacin budu 5x gore od muskaraca.

umesto da se bore da izjednace polje da zenske osobine budu ravnopravne u vlasti, sto je dobro, radikalne feministkinje se bore da zene budu muskarci, sto nije dobro.

znas, bore se da na silu budu jednake i da je ideal svake zene da bude samostalni muskarac, umesto da se bore da ako i uzmu pauzu neko vreme da bi imale decu ne strada im karijera i slicno.

zena koja nema problem sa sobom je dobra antiteza iskljucivo psihopatskoj vlasti.

umesto da se bore da izjednace polje da zenske osobine budu ravnopravne u vlasti, sto je dobro

Ovo stvarno bi bilo dobro. Autentična ženskost je strašno potcijenjena, nažalost i od strane žena.

Ja znam žene koje imaju muževe koji nisu alkoholičari + mašinu za veš + mašinu za sudove + tv + mali okrugli usisivač koji sam čisti kuću, i opet nisu najzadovoljnije.

To je zato sto nemaju susilicu za ves

U irskoj svi imaju susilice jer je kisa i zato su oni uvek nasmejani

begase, saftaj ga.

zadovoljstvo ne dolazi samo od ciste kuce melkor, ustvari ne mozes nista da promenis oko sebe, osim samog sebe da bi bio zadovoljan, ako nisi :)

Isto si lepo rekao ono da je dobro da ima covek masinu za sudje i da je bolje nego da je nema i tu sam te pohvalio