Prijava

borice se do besvesti da zene budu isto kao muskarci na vodecim pozicijama i tako uciniti uslugu nekim 5% zena sociopatama koje ce da se kolju sa 15ak% muskaraca iz te sorte oko moci i pricati kako tako isteruju neku pravdu iako to nije cilj ogromnoj vecini i muskaraca i zena.
sa druge strane, porodiljsko nije bitno jer je to vrlo patrijarhalno, to cuvanje dece i porodica i to

Zena samo napravi onlyfans nalog i to je to.

Čiča Morada
pobornik crnačkog rada.

Čiča Morada
za zene strada

@celt:

Dobro si napravio tu klasifikaciju. Ovaj tip koji bi da poboljša uslove normalnim ženama i da im omogući da budu dostojanstveno žene, baš je skrajnut u treći plan.

Pa nase majke su domacice sta ima da se borimo za neke guske tamo a ne za sopstvene majke.

Oh neoženjeni i njihove teorije

Pa sto se ne ozene, majmuni

Nema šta, jovo i dalje najveća pokretačka sila ovog sajta.

Da nam jovo ne otvori temu, ne bi mi imali o cemu da raspravljamo. Samo bi “sedeli bez reči i pljuvali na beton”

Onog momenta kada mi ovakve stvari ne budu bitne je momenat kada cu poceti seksati muskarce.

Cuj molim te da ne brije noge, pa nismo homo erectusi

e jebiga majstore, ako je po tvojoj logici nesmetanje dlaka = pederluk, ne valja ti logika.

Pa u pravu je? Ne moras se kriti, napredni smo, unapredio nas vucic svojom naprednom strankom, napredovali smo

Mesni nemoj da si tako nagodan kad su u pitanju žene, to vodi ka simpovanju. Zahtjevaj i ti nešto od nje, jer ona od tebe sigurno hoće.

Najmanje što možeš da tražš je da bude obrijanih nogu, jer i ona od tebe očekuje da ne smrdiš, ono nek uloži taj minimum napora jebem je dlakavu

uvek su prale suđe, to me mrzi raditi.

što ne kupiš perilicu, majmune?

pa šta ti misliš, da ja pare serem jel?

ako nemaš paretina, imam dva saveta:

1 - stop being poor
2 - uvek možeš uzeti onaj Vox krš od dvesta evra

to što zarađujem da mogu šest voks krš mašina svakom platom kupiti ne znači da duhovno sirotinja nisam.