Prijava

Samo sam se prijavio da vam se zahvalim svima na lijepim riječima, zalaganju za moj odban, isčekivanje i generalno gostoprimstvu koje sam doživio na ovom sajtu ovdje. Pratio sam iz offa koliko sam stizao i slatko se smiješio onoj organizaciji za moj odban, baš ste ispali bratine.

Sretna vam svima Nova godina, da ste živi i zdravi, puno sreće i ljubavi a ja se vraćam prvom prilikom jer sam sad u nekoj postprazničnoj frtutmi, imam nekih obaveza pa nisam u prilici da aktivno sudjelujem ali vraćam se ubrzo.

Sretni praznici, ziv bio!

i da ti ga prof posauga, inšala.

Profe, probaj obrezani.

Saski Učo seče poturice (uskoro) (teaser)

Svoj je raji koce omastio,
Kamen-aga, ate uprtio
Ćera Uču uvr’ Kačanika
Da mu mete kitu do krajnika

Tetoviraću to na prsi junačke

Jesus. I'm neither of those things. I'm not gay. I don't understand. You hadn't touched me. Not a blow job in the car or nothing. But you want to possess me. Why? What are you? I'm no one. I want what I'm supposed to want, I wear what I'm supposed to wear, and I work where I'm supposed to work. I stand for nothing. I've never fought in a war and I probably won't ever have to, 'cause the next one's gonna kill us all. I can buy things I can't afford, which means they're never really mine. I don't live. I don't believe. I accumulate. I'm a brand a middle-class white guy. But you're who you are even though the price you pay for it is being disinvited from the rest of the world. I'm the one playing dress-up. Is it wrong to want to be with one of the few people in the world who isn't, to have one person in my life who I know is real?

Svejedno ga puši, Profe

Obljubi ga ko naš Nolo salataru

Isiši ga ko LGBT organizacije pare iz proračuna

Iz budžeta opštine Trstenik

Klecao si ispred mene
prokleto mlad usplahiren
mirisao na mladost i prolece
u kosi plavoj sakrio snove
gledao me pravo u oci
onakav kakvog sam te sanjao
klecao si mirno
sekao si crnu noc tupim pogledom
ko kapetan Titanika pre katastrofe
jebo sam te usta Profe

Original sin? You mean holding people guilty for things over which they have no control. How is that remotely just?

I fucked you in the mouth, Prof

When you say it's in the library, it's like, what... sitting on a shelf?

nijesam nešto obrazovan nepojimam taj anglosaksonski deder malo na narodnom jeziku.