Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Potraži pod Razno

  2. a koga ste još izbacili iz grupe modova?

  3. E ljudi, pozz.Zamolio me Il Capitano da vas pitam zasto ga niste odbanovali.Bio je banovan na 48h i to je proslo.Hvala unapred.

  4. Одбанован. Нема на чему.

  5. Интересује ме ко ме је малопре лајковао???

  6. Pa znaš da su to poverljive informacije:))

  7. glasovi za:DEFINICIJE
    glasovi protiv:DEFINICIJE
    Kako to da nigde nije spominjan ovaj novitet a da ga ima na profilu?
    Da li je to za stalno?

    Zasto NesaDeBeli nije moderator vise?!
    # OK :)

  8. Il Capitano: u pitanju je sitnica, zato nije spomenuta.

    Ne objavljujem razloge zbog kojih ljudi vise nisu moderatori.

  9. Да ли смем да у профилу напишем број подељених плусева и минусева?

  10. Neko mi je malopre udario mali hejt, 6-7 bodova, i na definicije od pre dva dana.

  11. Јел зна неко од модератора кад Каизен намерава да врати број дефиниција и популарност по старом?

  12. Melkijades, sve ispod 20-30 minusa je njeeeeeeeeee. Peki, mislim da ni kaizen ne zna :).

  13. Elem, tokom veceri mi se broj glasova smanjio za toliko koliko def. imam, i vidim da sve koje su imale 0 palaca dole, sad imaju 1... Dakle, jel' me neko hejtovao seri'ski ili je to "regularno". I ako jeste, zanima me ko je :)

  14. http://vukajlija.com/forum/teme/7797?strana=1#post_363822

    Ako već ostavljate ovu temu u životu, bar je premestite u neki drugi podforum. Nije joj baš mesto u "Sve vezano za Vukajliju"...

  15. Пребачено у Зезање. :)

  16. Obrisali ste mi poster pod nazivom kamuflaza iz nekog razloga. Ako je taj razlog to sto ste mislili da je plagijat, nije, i evo vam i dokaza za to. Bilo bi lepo da ga vratite. Uostalom, i u komentarima sam naveo da nije plagijanje.
    http://vukajlija.com/forum/teme/7780

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.