Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ja samo da javim da mi je ovo rodjeni brat, da ne pomislite da je moj dupli pa da nas banujete http://vukajlija.com/recnik/autori/24455

  2. OK, веома нам је драго да сте те информације поделили са нама.

    Само једно упозорење - нема међусобног лајковања.

  3. pazi da ceh is spreciti :P

  4. :) hehe, samo ti budi ubeđen

  5. па бра'о, бра'о...видим СЛУЧАЈНОСТИ се настављају...и гамби је троловао?...одлично..што није спем, или писање дефиниција које се не свиђају модератору?...или коментара који се не свиђају модератору?

    Шта је бан на неодређено време и колико то траје? је л' то нека нова категорија или постоји одувек? да ли је раније коришћена? јесам ја лоше схватио или то значи да кад се прохте моду да га одбанује биће?

    ко оно рече да су модови ту због нас? Блек ти? Корлеоне? Сурови?

  6. jel na svih 8 pitanja treba odgovor?

  7. ма не бре...не мора уопште...али рек'о ако сте ту због нас и сајта...

  8. pa naravno da smo zbog sajta i vas.

    :D

  9. па одлично...:) а одговорИ?

  10. ко оно рече да су модови ту због нас? Блек ти? Корлеоне? Сурови?

    Moderatori su tu da vam pomognu ako vam nesto nije jasno, zastite vas od bahatih koji bi da vas vredjaju, ociste vam hejt i uopste u tom tehnickom smislu da vam budu na usluzi. U tom smislu smo tu zbog vas i sajta.

    Moderatori NISU TU da bi vama podnosili racune o svom radu i pravdali vam svoje postupke svaki put kada vama nesto nije po volji.

  11. аааааа па нисам ја то тако схватио...а нисам нигде ни прочитао да може да се напише "троловао си по целом сајту, ево теби банана" и избаци се линк сајта па кога занима нек тражи коментаре дотичног аутора..то значи може мод да банује кога хоће и кад хоће?...ја схватио да су модови први међу једнакима...али сам се зајебао изгледа...

    а 'оћу и ја да добијем бан на неодрећено? пошто сам питао нешто што се можда неком не свиђа?

    није ствар да ли је по вољи него да ли има разлога, или је тај разлог познат само моду...

    а нешто и не видим ту заштиту од бахатих, али зато видим бахатост...

    а и добио сам одговор само на једно питање а било их је више...

    ево није ме мрзело да погледам, има највише до 10 коментара дневно, гледао сам до пре 7 дана, је ли то троловање?

  12. 1) Да.
    2) Не.
    3) Да.
    4) То је бан неодеђеног трајања, по процени модератора, налик васпитној мери. Траје онолико колико модератори сматрају да треба.
    5) Није нова категорија али се ретко користи.
    6) Није у питању ћеф модератора већ одлука и договор међу модераторима.
    7) Рекоше модератори а и админ може да потврди.

    Други том.

    1) Може.
    2) Нећеш.
    3) Ко пита не скита.
    4) Можда се не ради о коментарима, и уосталом, није твоја ствар ни твоја брига.

  13. због овог под 6 у првом тому, ценим да ће васпитна мера да траје догледно време а не вечно.

    хвала.

  14. pa da, nije da sam u toku, ali da je večno, pisalo bi "trajni ban" ili tako nešto. to na "neodređeno" stoji jer u datom trenutku dežurni moderaztor nije hto da donosi ishitrene odluke, pa iskulirao. barem tako cenim.

    ponavljam, ne znam konkretno kakv je problem bio, ali kakav god da je, moram da odgovorim na zamerku gde si pomenuo

    ко оно рече да су модови ту због нас? Блек ти? Корлеоне? Сурови?

    ne znam kako da odgovorim a da ne zvuči trivijalno, ali recimo da je sve ovo što se radi, baš zbog vas. zbog vas u smislu da je bolje da se jedan skloni kako bi ostalih 20,000 moglo opušteno da bleji.

  15. Sta se desava sa vukajlijom? U jednom trenutku prelistavam postere, i kako otvorim sledecu stranicu, on izbaci na nisam prijavljen... Prijavim se i nastavim, a on opet...

  16. samo jedno pitanjce: da li je moja defka "brat sestri najbolje smesti" degutantna zbog samog naziva ili sadržaja?

    jer ova nije brisana kao degutantna..

    (ne bunim se, samo sam znatiželjna) :)

  17. izvinjavam se. Obrisao sam i tu drugu.

    Da, zbog naslova. Stvarno je bezveze.

    ;)

  18. aaaa, oki doki. msm, ne bih se složila, al mrzi me da se raspravljam, trenutno sam suviše zaljubljena :D

  19. To je lepo :D jebeš definiciju

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.