Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Gde je na forumu objašnjeno ovo citiranje?

  2. Ako bi moderatori mogli da provere da li sam danas hejtovan. Sko;čila mi je popularnost sa 7001 na 6916.

  3. To je kod tebe tesko proveriti. Kraj strane odnosa drugih prema tebi izgleda kao popis temperatura u Sibiru u zimskom periodu. Prihvati to kao teret koji mora da nosi svako ko je osudjivan, zabranjivan, osporavan i razapinjan na krst. Uostalom, ja sam mislio da si ti iznad te fiktivne kategorije "popularnosti".

  4. Нашла. Сређено.

  5. Зашто се Мари Муњи дозвољава тако да вређа?

    mara munja

    Bravo Zmio za ngsle:))
    Nemoj neko da da minus slučajno na ovo.
    Ima odma didem na forum i da tražim pravdu za nglse i ša i ba i ono kao i ovo je bre rečnik ngasle.
    I braćarela, komanela, frutela, koca i pljuga.
    Kome nije jasno šta sam napisala, ne zna bre šta je ngsle.

    mara munja

    Imza biga je tebra.
    Imam defku. Biga je = jebi ga
    :otišla ćnasre da je šenapi:

    Ја рецимо ово сматрам увредом, јер ме ово погађа, иако је индиректно написано...

  6. Nije valjda toliko strašno, jebemumiša!?

  7. Па није, али ако ја њу не вређам, зашто она мене, нас?

  8. Njeno legitimno pravo na ironiju. Zaista ne vidim da je išta tu neko bogznakakvo vređanje. Provokacija jeste, al bože moj.

  9. Hiphoza je u pravu

  10. Nije da me se lično tiče, ali, voleo bih da znam zašto je banovan apostrof tj ` i to na 150 godina. Objašnjenje "Zbog raznih stvari" sam probao da povežem sa definicijama, ali ništa, čak su dobre, sa komentarima, takođe ništa, sem ako su izbrisani, pa bih voleo da znam koje su to razne stvari da se i meni ne bi desilo isto.

  11. prozivao modove na četu

  12. E, hvala. Tu ionako ne zalazim.

  13. paćino

    Popularnost: 0
    Broj definicija: 0 Prosek: 0.0
    Pol: Muški Poslednja aktivnost: pre sekund!
    * Registracija: pre sat vremena

    Interesantno da već znaš ko je u pravu.

  14. јели ти паћино, или данте, не знам како да те зовем?

  15. kako ti volja, don vito

  16. za šta će te sad da me banujete ?

  17. Треба да знаш да нема дуплака. И докле год користиш овај налог, старом ће ти бити продужен бан, то ваљда знаш.

  18. ајд, уздравље

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.