Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. I da dodam, zbog direktnih pretnji... Taj komentar je uklonjen sa foruma...

  2. ko mi obrisa poster ČITANJE DEFKI i zasto?

  3. Ja. Nekvalitetan je.

  4. Na Vukajliji bi trebalo uvesti neku nagradu za autore kao sto je Smarko. Ne znam sta ali bi trebalo. Obrisao mu Bleki poster a on mu na to ni majku nije opsovao.

    Veoma pohvalno. Ozbiljan sam.

    (edit) ovo je jedino sto sam uspeo da smislim kao nagradu:
    http://www.youtube.com/watch?v=i34ZewepsBQ

  5. a on mu na to ni majku nije opsovao

    Retki su takvi... :D
    Ali brate, kantri? ccc...

    A zasto je meni obrisan poster 4.066?

  6. @ L
    isti razlog kao Smarku.
    Sad vidi oćeš li da mi jebeš mamu. :)

  7. Mogu li da znam otkud kod meni ovoliki pad u bodovima? Jel me to neko hejtovao?

  8. Po savetu En Dotter,
    Da li bi mogli da mi reknete zbog cega je nekvalitetan, kako bih znao za ubuduce, i kako ne bih mogao da направим исту грешку поново. Хвала најлепше!
    :)

  9. Kad smo kod toga, mislim da je i mene neko hejtovao... :D

  10. Pekky - tebe jesu, dvojica.

    L - tebe nije niko.

  11. Puno hvala! Ne mogu da verujem...

  12. E sad znam da jeste...! Popularnost mi je bila veca za onoloko koliko imam definicija...!

  13. O boze dragi i nepostojeci... Pa ti imas samo jednu definiciju. Ova tema nije mesto za zezanje. Smatraj ovo kao opomenu. A sad cistac, da te ne vidim ovde dok ne budes imao neko ozbiljno pitanje.

  14. Ozbiljno pitanje:
    Kako da napisem, recimo ovo, ali kada se klikne na to, da otvori neki link?

  15. pises izmedju zagrada ovakvih [ napises TO NESTO stavis | ovu uspravnu liniju onda link i zatvoris zagradu

  16. Е, а како да променим име? Видим да су неки мењали, а ја то већ неко време имам на уму.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.