Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Jeste ktitorova. Hvala, Kaizene, nisam to znao.

  2. Izvinite, da li postoji neki deo foruma gde mogu da pohvalim kajzena ili moderatore za neke promene na sajtu koje mi se jako svidele?

  3. Како то, да и даље аутори могу имати сопствене дефиниције међу омиљеним?

  4. Можда неке старе.
    Дај линк до неког аутора.

  5. ЈТУ, још једном обриши свој пост након што ти модератор одговори и добићеш бан због спама, обећавам ти.

  6. Па, да. Старе су. Тад није било правила да не сме да се ставља у омиљене.

  7. zasto je zakljucana ova tema http://vukajlija.com/forum/teme/10285?

    električar
    04.06.2010.

    Na ovoj temi bih voleo da dobije odgovor zašto je definicija veverica obrisana?
    Ako je autor banovan,nije bilo potrebe za brisanjem definicije.

    Sad i mene zanima zasto je ovo obrisano, a ovo npr. nije? Jesu li to prestali da vaze jednaki kriterijumi za sve?

  8. Nije ih nikad ni bilo - ja da sam moderator bio bih gori od najgorih, dok me ne bi izbacili iz drustva, ako ti je za neku utehu ;] Elem htedoh da pitam posto ne znam gde drugde, kada cete vratiti einstaina, nije valda nekoga ubio?

  9. opisuje nesto sto moze donekle da se koristi u svakodnevnom razgovoru, tj sleng

  10. Super zapamtiću to da bih dao odgovor džimiju kada obriše neku moju sličnu definiciju. Sad sam tek video da si ti celt napisao.Nije definicija.http://vukajlija.com/stvar-koju-cak-noris-ne-moze-da-uradi/170479 i ovo isto kako je to definicija? Nemojte ljudi ložiti ovaj narod i davati loše primere.

  11. i btw nisi tek sad video, izmotavaš se namerno... mora da je došo jedan od onih perioda.

  12. Da i možete da izbrišete sve moje definicije koje nisu definicija, ali da obrišete i celtovu NE definiciju? I zašto ja moram da budem ućutkivan kada brinem ovde više o ugledu Vukajlije od dotičnog moderatora?Napomena: Čekam surovog da mi odgovori, njega jedinog poštujem kao pravičnog i njegov sud i procena su za mene zakon.

  13. zašto ja moram da budem ućutkivan kada brinem ovde više o ugledu Vukajlije od dotičnog moderatora?

    Lepo me nasmeja... Kad bi umeo da napišeš ovako smešnu def, možda bi bolje prolazile pa ne bi morao da plačeš ovde

  14. Da li neko uopste planira da mi odgovori na ovo pitanje, ili planirate da mi obrisete post, kao i komentare sa one definicije?
    (samo pitam, cisto da znam :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.