Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Онда је неки баг. Ако је судбина хтела да ми буде омиљена онда нека тако и буде... :)

  2. исхејтована сам на последње дефиниције, све добише по минус...

  3. @tdj: bilo pa prošlo :D

  4. Nema hejta, sve regularno.

  5. Зашто је обрисан мој постер са Теријем и Бриџом?

  6. Bio isti juče, čak je i tekst sličan.

  7. Može li neko od moderatora da mi objasni što ne mogu groblje da nadjem i ukratko koji su kriterijumi prilikom postavljanja postera, jer sam bio odsutan za vreme tih promena, a ne znam koje teme da gledam, jer mi forum nepregledan.

    Još neka pitanja:
    Zbog čega su mi vraćene nekih 30tak defki s groblja?
    Ako obrišem svoju defku pada mi kvota, jel tako?

  8. 1. Гробље је на дну странице.
    2. Што се тиче постера важи све исто као и за дефиниције.
    3. Нису ти враћене, оне су и даље на гробљу само у убројане у дефиниције које си написао. То је привремено.
    4. Привремено.

  9. Groblje je u donjem levom ćošku, skroz na dnu stranice.

    Kriterijumi za postere u najkraćem: neka slika, naslov i opis :). Slika ne treba da ima adresu nekog drugog sajta, žig ili kopirajted znam. Takođe, ne bi trebalo da se ponavljaju slike ( mada to nije uvek lako utvrditi ).

    Definicije sa groblja su samo prividno tu, nema ih na profilu, samo su u broju definicija. To je trenutno stanje zbog optimizacije sajta.

    Da, pada ti kvota, to je novost. Ako sam ti pomogao, onda do jaja :).

  10. Eto i Mare, 2 glave su pametnije od jedne :).

  11. Hvala ti, Marijana!
    Hvala ti, Black Hole!

    Sad ste mi razjasnili neke nedoumice, a ovo za groblje, niko mi nije kriv sto sam slep.

    Ako me zanima jos nesto, obavesticu!

  12. sto mi obrisan poster?

  13. Imaš 73 postera i još nisi ukapirao da ne smeš da imaš adresu drugog sajta na slici.

    pročitaj malo: http://vukajlija.com/forum/teme/2488?strana=1#post_256367

  14. Zasto brzo zatvarate teme i brisete definicije? Je li se smije spominjat kurac i picka u definicijama ili definicija automatski postaje nekvalitetna?

  15. Briše se sve što nema smisla, nekorisno je i nepotrebno. Kurac i pička su reči kao i pegla i stolica, tako da sa tim nema nikakvih problema.

  16. jbte..ako sam ga primetio jebi me...i sta sad..ne mogu da stavim poster a?
    Marsala

  17. Jel mi mozes objasniti sta ne valja u mojoj definiciji hot čet ili temi bosanski ili bošnjački jezik? Mislim da je ta tema poucnija od kaladonta ili jos hiljadu drugih tema

  18. kako sos moze da brise svoje definicije (na zahtev autora) kad je banovan?

  19. Muss, jbg, nađi sliku bez adrese, šta da radim.

    Ognjene, nisam ih ja brisao, neki drugi mod je, tako da ne znam stvarno. Kaladont je za zajebanciju i igranje u nedostatku inspiracije.

  20. Brišu mu se 3 najbolje rangirane definicije jer je žestoko prekršio pravila. Samim tim, podrazumeva se "da je tražio" da mu se obrišu.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.