Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. zato što ne postoji link na koji bi mogao da klikneš da ti se to prikaže.

  2. Па јел би могли да га турите негде?Па до скоро није било ни ово омиљена дефиниција,па сте направили и то...

  3. Ал си ме зајебо...јееееее

  4. pa de bre, si neki... :)

    a nema toga. ljudi bi hejtovali jedni druge.

  5. Zašto je sklonjen Banov delfinski poster?
    Ban i ja to nismo tražili.

  6. Ko mi je uklonio poster i zašto? Reč je o posteru " Tu li je Maja".
    Štaviše, nije ostavljena mogućnost da postavim novi iako nije bilo razloga da mi uklonite delfinče koje pita "Tu li je Maja?" Što se tiče poena, ne znam šta je sa njima, jer ne obraćam toliku pažnju.
    -Vita jela zelen bor, očekujem Kajzenov il' modovski odgovor-

  7. Ja nisam obrisao ali bih obrisao poster sa slikom delfina na kome je tekst "Tu li je Maja?" sa razlogom "Nema smisla".

    U dnevna ograničenja se od skoro računaju i obrisane stvari (definicije/posteri).

  8. ko mi je obrisao poster "traktonator",mislim pošto mi je prvi mogli ste da ne budete toliki kurčevi i da je ostavite!

  9. Bila je adresa drugog sajta na njemu.

  10. Kaizene za stalno se racunaju?To je dobro,i slazem se :) Al 'ajde namesti da se ne racunaju u poene :) Stv. nije u redu :)

  11. Zasto mi je obrisan poster sa likom koji balansira na bajsu iznad provalije?

  12. Imao kopirajted znak.

  13. Jebiga nisam skontao. Hvala

  14. http://vukajlija.com/zenski-analni-otvor/140349

    "Nema smisla"?! Znaš i sam da ima smisla i da je to uvrženo muško mišljenje.

  15. U pravu si, omaklo mi se, trebalo je da bude "nekvalitetno". Jbg, ako hoćeš, mogu da vratim, pa promenim razlog brisanja.

  16. Јоооооој!!!!!

    Ладно сте ми обрисали онај постер са Стипом Месићем испод чије слике је писало "маши мојим". А ја сам то тек сад примјетио!!!!!!

    Дај, вратите га! Што је оно обрисано, оно ми је био омиљени!!!!!

    Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

  17. Како је могуће да нека дефиниција буде међу мојим омиљеним кад на њу нисам гласао?

  18. to vec ne bi znao.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.