Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Ako mogu da zamolim da mi se ozivi jedna od dve defke "Dupla vaga" sa groblja.
    Spor mi net, pa se duplirala defka, a ja hteo da obrisem jednu, a nasle se obe na groblju!
    Hvala!

  2. e može i moja ,,nemam helta˝, ja reko Marijani da mi obriše sve defke koje nemaju popularnost veću od 20, a tu defku sad napravio po sata pre toga...:D

  3. @Shiva: je l' sređen onaj moj hejt?

  4. E, ajde da čujem što mi je obrisan poster o Nirvani...?
    (ne mogu da vam opišem koliko jedva čekam odgovor)

  5. Па није квалитетан јебига. Вероватно си ти на нешто циљао, али из коментара се види да ниси баш најбоље схваћен,(искрено ни ја га нисам схватио, ал није због тога избрисан).

  6. Korleone...
    Ti očigledno ne pratiš tu muziku, onda ne možeš da prosudiš o tome da li je kvalitetan ili ne.
    Poster samo nije shvaćen, ali mislim da je bio odličan. Neka kaže MrMoon koji ga je naknadno skontao... I bez obzira na loš broj glasova, da je bio 50 u minusu, nikad ga ne bih obrisao.
    Hteo bih ponovo da ga stavim...

  7. Evo kažem. Poster je super, al' ja sam ispao glup kolk'o sam težak. Jebi ga, pogreši čovek :(

  8. Mene zanima da mi vi mene kazete kako se odredjuje vremenski rok za glasanje za neku definiciju. Eto, jedna danas mi je od ukupnih dobijenih Bambija, njih 91% dobila za prvih pola sata. I, posto vidim da je moguce poslati pivatnu poruku clanu kada se klikne na neciji nalog- kude gi li su te poruke, tj. , dje se to prikazIVa?

    Fala vi puno!

  9. Privatne poruke ti stoje u zadnjem redu kad kad klikneš na forum.
    Jes da nisam mod, al tu sam, uspešno sam preveo šta je rek'o
    (uz puno truda) pa reko da pomognem.
    E da, i ne postoji vremenski rok za defke, možda misliš na to da pluseve dobijaju samo kad su na prvoj strani, e sad, zavisi koliko drugih defki će se pojaviti, pa će samim tim ta tvoja da ode na drugu stranu i manje ljudi će je videti.

  10. @ Antikvaran
    Ne postoji nikakav vremenski rok za glasanje, ali je logično da broj dobijenih "Bambija" eksponencijalno opada vremenom pod uslovom da nema delovanja nekih spoljnih faktora.

  11. @ black hole, što mi obrisa poster? :)

  12. Prežvakana fora, ima jedno 20 sličnih postera.

  13. :)danas poslepodne nastalo, ako ništa drugo meni je originalno.
    Ma di je prežvakano, to si ti ljubomoran jer sam pričao sa Pamelom :p

  14. E, jbg. Vujakliju sam dao ortaku, pa to ekspcenolinijalno ne razumem bas. :) OK, danke shn!

  15. Moderatori, zašto ste obrisali Oblackovo PIDI i SMUDI?

    Pa to je slatko i preslatko !!!
    Doduše, nama, roditeljima.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.