Питање (аутор) - Одговор (модератор)

  1. Iako nije moja duznost, evo: http://vukajlija.com/forum/teme/158?strana=101
    Citaj od prvog posta Ognjenpet-a i pici dalje. Bice ti jasnije.

  2. @ celt
    Ako postoji onda sam ja degenerik.....al ajde samlecu pitanje iako me je surovi pre mesec dana razumeo o cemu pricam...
    klik-autor
    klik-posteri
    klik-poredjaj po popularnosti NEMA
    klik-poredjaj po popularnosti NEMA
    klik-poredjaj po popularnosti NEMA
    klik-poredjaj po popularnosti NEMA
    ...u jbte pa celt nije ni proverio...mislio covek ima...kad ono...bilo nekad

  3. Нема, у праву је човек, има само кад су у питању сви постери.

    Али једини одговор који могу да ти дам је: Ми модератори не знамо кад ће бити.

  4. znaci nisam degenerik?...8)...a sto ste banovali cara?? licno ne svidja mi se takva vasa politika...u mnogim slucajevima sam se apsolutno slagao sa njegovim komentarima...a kao razlog vredjanje korisnika...iako je isti taj korisnik vredjao prvi njega...e to ne razumem!!! jel toliko smeta nekom od vas kad vam da minus? sta je sa samokritikom....sta svi smo prepametni il sta?

  5. pardon...nisam video da je i drugi banovan...za sve ostalo stojim iza reci..

  6. А што се тиче наше политике, свиђала се она вама члановима или не, то вам је што вам је. Кад бисмо ми ишли на то да свако угодимо, овај сајт би се распао за 3 сата.
    Није лако ни бити модератор. Треба да будеш спреман да ће многи да те прозивају и да ће да им смета твоја "политика". Али нама је циљ да овај сајт одржимо функционалним, и немаш појма колико труда неретко морамо да уложимо. Није то само бриши, бануј, има ту свега у позадини.
    И на крају - нисмо ни ми савршени. Али нисте ни ви.

    А то за минус - не знам, не бих баш рекла да је тако како ти причаш...

  7. Смемо ли по чету да качимо постере млађе од 24 часа? :Д

  8. Ајде начелно нека буде да смете, пошто они не улазе у трку за деф. дана.

  9. Избрисан ми постер. У питању је постер о Фејсбуку, са сликом неког Фејсбук бага. Ако можете да ми кажете само разлог брисања? Мора да је плагијат? Хвала унапред.

  10. Океј! Хвала поново. :)

  11. Питање за Модераторе:
    Где је мој јучерашњи постер са именом "Не љути се јетро" и због чега је обрисан ?

  12. Imao je adresu drugog sajta na njemu, pa je to razlog brisanja.

  13. хвала на одговору, нисам знао да не може ..
    дакле морам да ретуширам ствари ..

  14. Da, samo skloniš adresu i cepaj.

  15. Hvala faco.
    Procitao sam sve.
    Apelujem na Kaizena da vrati te definicije.
    Ovo je jos uvek RECNIK SLENGA,iako slenga nema toliko pa moraju da se pisu zanimljive i duhovite dosetke.Ognjenpet je u jednom postu napisao "pljeska-pljeskavica..tu nista nije smesno".Decko ne kapira poentu sajta.Koji je jos uvek recnik slenga.Kaizen kaze da bi takva defka bila obrisana i da bi taj ko je napisao bio banovan.Ja to ne razumem.Sada je jedna u 10 definicija sleng.Zato sto je vecina slenga istrosena,ponekad se stvori neki nov nastao po aktuelnim temama.
    Nije u redu menjati svrhu sajta.
    Neka ima malo slenga-ipak je to zvanicno RECNIK SLENGA.
    Kraj.
    Kaizen je zbog toga popizdeo i resio da menja opis sajta.
    Vracajte pljesku.

  16. Da li sam hejtovan ili šta se dešava, pošto mi pola definicija ima po jedan minus više?!

  17. Jesi. Sredićemo.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.