Prijava

Haha a jebes siping, narucis u pestu, bec, prag da ti stigne free malo ides na izlet jbg srezes troskove

Fri šiping najbolji psihološki trik ikada

Šipovanje kao deca igrali smo se

Fri šipuje aga hasan aga

Hahahahah jbt

Mada bukv se secam ranije sa alija si mogo uzeti fazon ledare za auto 3x jeftinije nego kod nas fri siping

Ukinuli su to pre god dve tri al bukv ofc nikad nije free al trgovac se odrekne dela zarade jbg ustedeo si svakako

Ni kinezi nisu sto su bili, postali dingospowi minvajl.

Jbt skoro video neku kineskinju prepicku za njihove standarde sa nekim nasim mujom. Kako ga drka ovaj se kiseli aldtajm srecan voli zute pare one sto smole nemoz vidi

Čitav život koristim jedan isti brijač - Gillette Blue II Plus. Dugo sam ga po navici zvao "bic" iako nije Bic. Sad ga zovem samo "brijač".

Brijem se kad mi dune. Nije mi frka da se često brijem jer mi nije previše jaka brada.
A i imam bejbi fejs, pa onda sa bradom djelujem malo uljudnije.

Sad trenutno imam bradu od mjesec dana, i inače bi mi ovo taman bilo vrijeme za brijanje, ali možda krenem i puštat malo, pa kad odem kod frizerke sledeći put, kažem joj "aj mi malo i bradu sredi"... :)

Inače imam opasno dobru frizerku.

Problem sa britvom je što je to malo veće ulaganje nego što naizgled deluje, i što se tiče vremena i pribora. Treba sapun da se muti (gelovi nisu ni za kurac), treba da se oštri, treba prašak za oštrenje, kajš… dok ja uđem u postavu prošla utakmica.

Oni brijači u koje se stavlja žilet su dobri, ali jebeš i sve to kad se zlja zadnjih 5 godina ne brijem do kože nego samo ošišam trimerom za 3 minuta

Čitav život koristim jedan isti brijač

Jovore brate, kupi drugi brijač, nisu toliko skupi. Cenim da se taj istupio već.

Jovore brate, kupi drugi brijač, nisu toliko skupi. Cenim da se taj istupio već.

Lol... dobra ti je fora, moram priznat. :D

Oni brijači u koje se stavlja žilet su dobri, ali jebeš i sve to kad se zlja zadnjih 5 godina ne brijem do kože nego samo ošišam trimerom za 3 minuta

Ee jbg evo je sustine, da sve je kul uzmes zilet britvu sapun odradis to ko berber al ipak pajsad de je ona masinica mrzi me da se zajebavam

Danas uzo masinicu basic sa ziletima koji se umecu wilkinson 550 din holder i 5 zileta

Aj da vidim da se ne isecem ko mejmun bas me zanima back to prahistoric time

Korektno izbrijano, ofc bridi loma, sporije nego bukv svaki onaj 2/1 3/1 aparatic moz komotno u kantu za smece, takva i cena jbg

Tu i tamo neka sitna posekotina

wilkinson među brijačima=čačak među gradovima

bukv wilkinson true dingospow ostali brijaci hotuli rade koliko i smoklje u rudniku lololol

Ili nesto u tom fazonu