Prijava

True Caro. I stvarno jedna dobra žena i osoba. Snežana se zove. Izvini što sam indiskretna draga Snežo, ali ide mi na kurac ovo.

I Gedža isto nije Vuk. Ni oni Mravlji bataci nije dupli, dete neko od 20 godina. Daj, pustite ljude da koriste sajt

Preveliki je strah od duplih naloga ovde i onda svi samo skvice

Jbt za avii ceo sajt siktao da je dupli nakon dva dana kad su skontali napadali sve resurse sam moro ulazem

More znali su odma da sam autentična, i vokaru sam snimala, i prof je potvrdio, lavovski sam se borila da dokažem identitet, na kraju sam ušla i u viber grupu ... Ali jednostavno nekako kao da se svi plaše ma koga ko se pojavi a da nije neko od ustaljenih. Ne razumem to, ovo je sajt jbt, sajt. Nije ni vaša soba, dvorište, neki kutak, nije ništa lično vaše ... Šta znam

Sprdaju se samo ljudi, ne mora ni ti nalozi odmah da se loze da ih tera neko

A jes, sprdaju, većina ovde u svakom nalogu vidi Vuka.. nisam bila ranije ovde i ne znam čemu tolika opsesija njime. Očito je nešto debelo zasro

Pa bar ti bi trebala da znas koliko je i sta zasrao, covek nije za u ljude

Nemam pojma mili, ozbiljno, ja sam ovde dolazila pre 11 godina aktivno, a potom vrlo selektivno i do pre godinu gotovo nikad. Ovde sam 11 meseci i isto toliko znam da on postoji

Bukvalno niko ne pravi problem novim nalozima pa cak ni duplim osim ako ne pokazuju znake imbecilnosti a malo koji novajlija nije imbecil. Samo pogledaj definicije zadnje vrijeme, ne znam jesam li 5 pluseva dao

De bre cim se biloko pojavi na forumu fazon nov odma kmeee evo ga duplak ili fazon stari clan evo ga duplak hakovan nalog kmeeee

Jbt brata zozoa ste istresli iz gaca decko ni kriv ni duzan

I ja nisam dao plus godinama, pravo da ti kažem. Nekako mi je to, znaš, demode...

Snimi scenu sad dodje fazon novi hotul i napise teletina

To bi pogrom bio bukv

A je li Caro, jesi li ti beše imao sliku Sava iz Kikinde možda? Ili sam ja nešto prezubio

Evo ovaj zlatoguz covjek se vratio ako mu neko nije pozelio dobrodoslicu, nije ga ni u kurac oterao sigurno

Problem je sto novi akaunt sto se pojavi bude neki troll ili ofirni dupljak, kad to nije slučaj sasvim solidno se uklopi ko god

Jesam doskora drzao mog kikindjanina tozlaguze, al istu onu samo 8bit verziju kockastu, napravio mi za cast moj drugar Tibor Vaci

Imo sam i ja ovde dupli akaunt, nego sam mu zaboravio pasvord

Ma nisi zaboravio, zlatoguze!

Gle stvarno, nisam! Al' više se ne pojavljuj, apostrofu!

Lol ahahhahahahahahha

Problem je sto novi akaunt sto se pojavi bude neki troll ili ofirni dupljak, kad to nije slučaj sasvim solidno se uklopi ko god

toe ono sto pricam strah od trolova dupljaka
Do sada buk fifti fifti situacija dolazak dupljaka i true clanova.

Jbt ko snime sto pokusao isproziva predrazinja da sve vreme lurkuje i evo bas sad se prijavio evo stari clan svi lurkuju svi virkaju svi su tuuuuu kao nekad