Prijava

kameni osnivao herceg-bosnu

Snime sa si ti radio pre 30 dina obj osim sto si u jajima blejo ko mejmun ceko redi stedi go da uletis u picku maminu first time

Mislim da sledi cuvena recenica by mesni

Snime sa si ti radio pre 30 dina obj osim sto si u jajima blejo ko mejmun ceko redi stedi go da uletis u picku maminu first time

Hahaha kakav iznenadni atak

Snime sa si ti radio pre 30 dina obj osim sto si u jajima blejo ko mejmun ceko redi stedi go da uletis u picku maminu first time

Hahah istina klasičan volcel

caro, jebem ti sto mama. jebem ti sve mame u tri pičke da ti jebem.

sreća pa nije ovaj laloški spermatozoid sa viškom hromosoma što priča intersleng stigao prvi, to bi se trebalo abortirati da jeste.

Devedestreća bila poslednja puna godina na Severnoj hemisferi, ja bio 7. razred, trenirao vaterpolo u Pinkiju u Zemunu, prvo nestalo mazuta da se greje zenba, tad smo najviše upinjali da se ne bi smrzli, onda nestalo vode do pola pa smo trčali kroz vodu do kolena, onda ajukurac nestala sva voda… tu negde su sproveli onaj zakon da video-klubovi smeju da iznajmljuju samo original videe, dotle bile svuda one divlje kasete, čudno mi bilo u sred sankcija baš taj zakon da sprovedu… sledeći dan udjem u lokalni video-klub, fazon 10 kaseta na polici ostalo haha…

kameni osnivao herceg-bosnu

mesni rokao po dubrovniku, dva guslara ga pratila jer jedan nije stizao da sve to opeva

Jebem ti ovaj laloški intersleng pomešao sam Snime i Smole, dobi lik friendly fire ni kriv ni dužan

prijatelju de smoletu tako da pisem ckode ne vidi sta postujem u banani sam

mesni narezak je odustao od sebe jer nema milosti prema sopstvenom samosažaljenju.
nešto kao nesrećni džesi pinkman iz serije brejking bed.
jebem li mu majku koja nije shvatila da mu je majka.

1994. godine sam proveo cijelo ljeto u Beogradu.
Išao sa tetkom na Adu Ciganliju... nisam još znao plivat.
Na Adi redovno dero pljeskavice u Srpskoj Kruni. Ponekad uzimao i mekike.
Par puta iznajmili pedolinu na adi, što je tad koštalo 4 Avramova dinara.
Inače moji tad bili podstanari, iznajmljivali stan na Voždovcu, u Zaplanjskoj 72. (Ja sam živio i tad u Banja Luci, ali sam ljeti dolazio kod babe, dede, ujaka i tetke koji su bili u Beogradu. Oni su izbjegli iz Tuzle)
Redovno sam išao sa dedom u šetnje do okretišta 26-ice.
S ujakom sam nekad išao i dalje, spustili bi se dole do mesare "Papak", ili bi išli prema Medakoviću. Neki put smo išli i kružnim tokom, pa do Soko Štarka.
A u donjem dijelu Zaplanjske bila i neka slastičarna, znam da sam tu jednom sjeo i naručio neke londonske štangle. Nisam volio kolače sa puno krema ili mlijeka, pa mi je to bilo kao idealno.
Inače tad smo svaki dan pravili Step sokove.
Pored stepa, ujak i tetka su uveče imali običaj da popiju i neko "pivce za živce"... :D Bio popularan Pils Light.
Svako veče smo uzimali kikiriki koji se prodavao u rinfuzi na nekom kiosku blizu te zgrade u Zaplanjskoj. Bio odličan kikiriki, neoguljen, a posoljen. Sto grama koštalo 1 dinar.
Eh ta vremena...

да се не лажемо пре 30 40 и 50 година је бар нешто функционисало у нашој држави а сад опет ништа не функционише

па РЕАЛНО је тако чега год да се ухватиш данас које год институције ништа не функционише

Da, gdine Vuzi, Vi, Vi ne serite