Prijava

A sto je ljepojevic merodovan ne razumem, kace lepo zna da je on engleski spijun pajsad rusko odelenje

Ali bez obzira na to ljepojevic je razuman covek i naravno da ce da ode na stranu pravih MI a ne ovih fejkera koji su se slepali na nestora sve vreme

ја сам јутрос чуо да је љепојевић прави МИ е сад не знам можда је оснивач само нестор

Nije bila potrebna ova

Š I Z M A
I
Z
M
A

narod joc jednom projo vnugo nadzalost ali da, sve je ovo vucic iZreZirAo i UdBa znalo se

Prema narativu drugonestorijanaca moze se zakljuciti da se nector izmejmunisao i pomislio da je prebitan, slicna tehnologija kao sto je primenjena na tomi diplomi, a to odradila vlast preko sapica i dodika

Ko su drugonestorijansi, imena?

I postoje li drugonaprednjaci i kako bi se definisali isti?

Drugonestorijanci - ovi sto ih nector napustio i tvrde da su true

Drugonaprednjaci - dos frakcija u sns
Prvonaprednjaci - cista radikalstina

To za sns možda po oridžinu samo, naracija i filozofija im je ista bukv, sumnjam da postoje drugačiji naprednjci jer svi funkcionišu po principu košnice reko bih

Pa jbg sad kako posmatras, ne postoje nikakvi naprednjaci u tom kontekstu bukv mogli bi se zovu ujedinjeni lesinari bio bi true naziv

po principu košnice

princip kosnice je dobar koncept u osnovi lolo

koliko volite da pricate o politici kao da ste uhljebi stranacki

па нестор је оснивач са павкетом и све се води на њега и најпопуларнији је притом да су ови били без њега курац би прешли цензус
данас сам слушо зашто и како је дошло до поделе маске су пале није ни битно више нестор и павић насстављају јако а ови другонесторијанци има да се угасе мајке ми

MI bez nestora bi bili na nivou pa ja ne znam… bar tri ešalona ispod POKSa. Toliko mizerno nebitni bi bili da bi bilo glupo sprdati se na njihov račun

па нестор је оснивач са павкетом и све се води на њега и најпопуларнији је притом да су ови били без њега курац би прешли цензус

sto ih je cimao onda da ucestvuju uopste ako je takav bajica, sa druge strane i nector x puta reko niko ovde nije glavni svi smo isti a posle se povampirisao mejmun jacam glavni najpametniji sav teret je na meni kmeeee ocu budem precednik JA SAM SMISLIJO LOGO hahhaha

Nector je trenutno mejmun opijen slavom i prvosrbi ga rade ko klasik mejmuna na sta se egomanijak laganini upecao ko mejmun

Nadamo se ce se otrezni za koji dan dodje malo sebi porazmisli

Poslastica: sve dogovoreno sami iscenirali razbijanje pokreta da bi otresli mainstream mejmune od sebe, oko nicega zakuvali tkzv unutrasnji raskol i odlozili donosenje odluka tipa podrska sns u bg i izbegnu ucene

Epilog: jebac se poliva kanturinom vode skeltor salje svakom clanu saita po limenku

S T E L E
T
E
L
E

слушо сам шта прича на ту тему о његовом председниковању има логично објашњење кое сам заборавио, како год само нецтору вееујем јее јбг најдуже га слушам

Nector je trenutno mejmun

само нецтору вееујем

krindz pantela sleng od sad i na cirilici xd

ljepojevic dingopsov se smorio nije ocekivo ovo od nectora