Parlamentarni izbori 2023.

  1. lol evo nova teza nector izaco iz pokreta da bi ga oSlaBiO

  2. већ видим канале типа НДХ1 и нова С како ће 3 дана да госте неке стручњаке да причају о томе

  3. прочито сам да ће МИ имати две гурпе у скупштини ал систом политком тј овом досадашњом

  4. nema veze nek se rasapdne mi napravice nector novu stranku sve dok vucela jebe drugosrbe srbija ima kakve takve sanse

  5. Jbt kad se vuzi preobrazio iz gej mladića iz čekaonice u nazbol mladića sa srbin.mimfo sajta? Da li vas ovaj character arc reminiscira na izvesnog novosađanina, koji je nakon isprobavanja pripadanja skinhedsima odlučio da isproba pripadanje transdženderima?

    Curious.

  6. какав геноцид од реченице мајку ти јебем у пичку шта је ово хахахаха

  7. a jebemu teska situacija taman se raznorazni kirkovi jebaci i pliduui zainteresovali malo za ovu nestorijansku spiku i onda dodje vucic upropasti sve maiku mu jebem podlac jedan i dalje ih navodi da glasaju za djilasa sta tie sreca

  8. не заборави румунику хахахахах

  9. (zaokruziti) ovu situaciju samo true drugosrb moze razresi da kobjasni sta se sustinski desilo:

    -nector napustio pokret jer je tvrdoglavi mejmun i oce bude jedini precednik da se sve pita
    -nector napustio pokret u dilu sa vuckom da opet ponove sve na sl izborima i ostane CiSt pred mejmunima kako bi opet u stilu belog prejebo narod
    -nector napustio jer DB drzi ostatak pokreta
    -nector napustio jer DB reko nectoru da napusti pokret ostatak pokreta cist ko suza
    -ceo pokret se ovako dogovorio sa vuckom i db-om sve da bude cirkus znalo se od pocetka sve namesteno jecmo rekli na dan izbora

  10. Nektor javio da se nije povukao jer ne može tehnički da napusti stranku koja formalno ne postoji

    Evo ja ne znam ahahah

  11. Jebac u dickoteci o vucicu (nectoru)

    cudna ti je nector draga
    nector nece samo vaga eeeeej
    moj nectoreee kod mene moze
    moj nectoreeeee do gole koze
    drago mi je sto stobom mogu sve
    zato sto puta bolja si od djilaseee...

  12. looool danas se javila jos jedna teorija da jerkovicu udba smestila da je reko sacu da im uzmem kintu bio montiran snimak sabotaza

    Meanwhile nestor pije u kafani kae

    Nema novog pokret, pokret je naš, a ovi što pokušavaju državni udar, džaba im. Na izbore je izašla grupa građana sa 10 ljudi. To je to udruženje koje je izašlo na izbore, ja sam nosioc liste. Mi smo trebali da se transformišemo u stranku, ali sad znamo sa kim nećemo - rekao je Nestorović

  13. ено имају на иг другу страницу сацам слушо интервју павкета од 20мин де је објаснио поделу и догађаје настављају они јако нестор павке љепојевић и још пар оних не познајем их баш најбоље

  14. кад смо код избора чекамо именовање новог Наваљног

  15. Carapanda < caramel

  16. ништа оснивају своју странку павке нестор и љепојевић пошто ови су покрет тако да се борба наставља уз све саботаже

  17. Treba se na vreme osloboditi sabotera i ocistiti pokret kako jednog dana kada i kirkovi budu glasali i budemo na 20-30% ne budu dovedeni u zabludu kao nestorijanci na nestorijanskim pocecima

  18. Treba se na vreme osloboditi sabotera i ocistiti pokret

    Pa da, valjda je zato i Ljepojević izgleda odjebao Nestora:
    https://www.politika.rs/sr/clanak/600620/Sinisa-Ljepojevic-Nestorovic-napustio-pokret-vecina-bila-protiv-da-on-bude-predsednik

    A Ljepojevića nema ni među osnivačima nove Nestorove stranke "PRAVI MI!":
    https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2024&mm=02&dd=22&nav_category=11&nav_id=2485830

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.