Prijava

trenutno sam konsterniran dogadjajima na temi dolazim sebi

koliko sam razumeo iz Jovinih postova najveca prepreka za nectora je sto nema bas jasnu politiku u domenu sirotilje i pajsad mogo bi da nas osramoti negde pred strancima, neoprostivo bukv inace bas se dobro kotiramo po principu blama

Zapitah se otkud vuziju prvom baš da popusti empatija ali ok shvatam sad pričitah ključnu rečenicu

Lik je volonter za udbu na neodreðeno a da ni ne zna, greota jebote. I nek je za nauk svim Srbima kako bi nam prekodrinci krojili društvo

Nectore kazi koju lepu o vacama (i koroni) trebaju nam Jove nije vreme za razmimoilazenje

Dok su Vučić i Đilas oponenti, jer ciljaju na različite birače, dotle su Vučić i Nestor ili tajni saradnici, ili konkurenti kod istog dijela birača.

na razlicite birace sa slicnom (istom) politikom

jbt jovo pa ko glasa sns i kako opstaje na vlasti, koliko sns-a cini ex ds, koja je razlika u pravcu politike naprednjaka i nekih tamo novih/starih zutih.

razlika je jedino sto za prve glasaju mejmuni dok za druge glasaju takodje mejmuni sa par zuba vise, takodje namestaju izbore na max i u tome im pomaze oPozIjciJa koja se predtavlja nekim oponentom

vucic ojebo ovu boraniju alal vera
Kakvi smradovi ovi zelenolevi sto sam ih podrzavo, zinula im bulja i onom debelom i sargarepiranoj za neku sitnu lovu, drago mi je sto su pokazali ko su, krug evojke gamad
I takodje savo ovaj oportunista kosovar govno

Vucic pokidao sva govna i cestitam mu na tome, majstor je za kupovinu ljudi

(kirk objasnijo)

ovakva mainstream sranja mogu apsorbovati samo dobri ljudi i apsolutno mogu to skvatim kao pojavu sistema eliminacije viseg zla

Podrška bratu Jovoru

Подршка свим младим петничарима

Priječajmo ijekavicom, molijeću lijepo.

Otkako sam blokirao Caru, forum tačno lepši. Vuzi vrv jede govna, ali to radi ćirilično, pa ignorišem.

Btw Vuzi naterao Jovu da opsuje, nije bilo lako.

pobedio (prosetao) si kme

Јова
Nabijem ja tebe na kurac, našao si da vrijeđaš zbog ijekavice!

wow vidim dosta toga sam propustio, jovo ne prepoznajem te

skauze esu stigle okapnice za zadnju etazu

objasnice jova ovo al cini mi se da ima veze sa zastitom prava glasa u bg

Jesu caro, stigle.

:ne kapiram vrhunski skech, steta:

Otkako sam blokirao Caru, forum tačno lepši

Vidim uzeo si cara-blocker od smoleta, jel bulletproof sig sig?

Jeste, napisan u Fortranu, old magic.

skauze el zidas il dje je zapelo

naljutila se cuca pitao sam je kako je u norveskama nije shvacen zaozbiljno kmeeee

Cara blokirao te i skauz i kamenofil, ostao sam ti jos samo ja. Zapjevaj;

I kad me svi zaborave nemoj ti
Ruku pruzi miii
I kad me svi zaborave nemoj ti
Kraj mene ostaniiii