Prijava

немој јебач за нецтора гласај за било кога другог плсссс

Ovo oko Nestora što se dešava je stvarno zanimljivo.

Da li je ikome pala na pamet ideja, da se možda namjerno plasira ideja da je on sad pao u nemilost Vučića, i da ga sad režimski mediji pljuju, baš zato da bi mu porastao kredibilitet, kao true opozicionara?

A efekat toga koji može biti? Taj da ljudi u što većem broju glasaju za Nestora, tj. da on pokupi glasove od ovog dijela opozicije koji ne bojkotuje.

Jedino ako ljudi dožive Nestora kao pravu opoziciju, glasaće za njega. Izgleda je taj cilj ostvaren.

A to da li je on zaista prava opozicija, i da li je blizak i po čemu ovoj koaliciji Biram borbu, to je sasvim drugo pitanje.

ovo sad sa nectorom radi spec odelenje britansko svapske sluzbe (preko blera i gerharda citaj vucic). Botovanje na visem levelu, manipulacija za 10% priucenog plebsa koji veruju u ravne ploce i ostale besmislice poput stetnosti vaca. Kad prodje ovo bice nector sef policije sig

jebac je izgledao poklekao, hc marinika jezgro izlazi na pravi put rispektara

Sace za jebacem i pliduu po difoltu rovovska bitka se nastavlja

Јовичић удбаш прича о техникама удбе хехехех
нестварно је колико лдређене људе боли појава нечег новог у политици србије па морају да размишљају о томе 24/7 јер оојава ових угрожава њихове ретарде за које гласају
ај мрш у лурац јебем вам порекло гласајте за румунике мике и поноше шта смарате са цитатима са нове SS и НДХ1

nestor sjebe sns za bg - vucicev je
ne prikloni se nikome - vucicev je
vrati 500k ojra - vucicev je
vucic mu sjebe listu kojekude - vuciev je
kaze da ce bojkotovati izbore ako i opozicija bude bojktovala: VUCICEV JE

Ja samo kažem da bez obzira na međusobne uvrede i navodno "ratovanje" Nestor je po svemu politički bliži Vučiću. Čak je zapravo Nestor još više desno od Vučića. Nestor je nešto kao Milica Zavetnica samo sa boljim smislom za humor i bujnijom maštom...

Ostavljam ipak jedan ne tako malo procenat šanse da je Nestor zaista svoj čovjek i autentičan lik, a to najviše zato što je poprilično beskompromisna budala. Takve je ljude teško ukrotiti, više gledaju neke svoje principe i čak i hirove, nego neko racionalno ganjanje interesa. Zato ih nije lako ni kupiti, tj. podmititi. Možda je Nestor zaista takav.

I u tom slučaj opet je politički bliži Vučiću, jedina razlika je što u tom slučaju ne bi bio njegov čovjek, već njegov konkurent i to kod istog dijela biračkog tijela.

Dok su Vučić i Đilas oponenti, jer ciljaju na različite birače, dotle su Vučić i Nestor ili tajni saradnici, ili konkurenti kod istog dijela birača.

Sad, kako bi se Nestor ponašao na vlasti, to mi je totalna misterija... on mi se čini i kao oportunista, i kao vrlo nepredvidiv čovjek. Bukvalno, ako glasaš za njega nemaš ideje za šta glasaš.

Nemaš pojma ako se sutra negdje zarakija s nekim koja će mu sledeća genijalna ideja pasti na pamet.

А кад гласаш за србију против насиља онда знаш за шта гласаш све предвиђаш шта ће да ураде и тако то они су наравно далеко од вучића мрзе га тралала тралала. добро брате контам гласао си 100х и сваки пут су ти се те партије усрале у живот и сад све гледаш критички ал немој смарати с психолохијом личности и гласај слободно за сергеја трифуновића

уосталом набијем те на курац пишеш ијекавицом значи из рс си шта те боли курац за србију и власт у истој, наравно осим ако живиш у нови сад студенцки град и немаш намеру да се вратиш у Бијељину онда је то нешто друго онд је ок да се цимаш, ал постављам питање је л људи из РС имају право гласа у срб

e nemoj tako jovo i njegovi sunarodnici su isto onoliko glasali na beograckim izborima koliko i ti

Nabijem ja tebe na kurac, našao si da vrijeđaš zbog ijekavice! Ja nemam pravo da glasam, ali imam pravo na svoj stav, to mi niko neće zabraniti. Dosta mi rodbine živi u Srbiji i često sam tamo. To ko je u Srbiji na vlasti, ima itekako efekta i na Republiku Srpsku.

Kad je u pitanju odnos prema Republici Srpskoj, Vučić mi se čak čini sigurnija opcija od Marinike and company.

U neka manje izazovna vremena, gotovo sigurno bi bio na strani Đilasa, Marinike, itd...
A ovako sad, ne znam šta bih rekao. Neka Vučića još neko vrijeme. On po meni bolje radi nego što priča.

Ima jako lošu retoriku, kriminalne medije, ali čini mi se da ipak radi neke dobre stvari.

Nestor s druge strane, iskreno, mi je niđe veze lik, nije ozbiljan za politiku uopšte. Otprilike nešto kao Preletačević.

Neka Vučića još neko vrijeme.

BIA niggers glow in the dark

А немаш право гласа хахахахахахаха јбт ја мислио одлучујеш се за кога ћеш гласати пошто си се удубио у то ал сад је све небитно шта пишеш

Па добро вучић ради даје више пара РС него прошли преседници

А и нестор би вам дао ај шта си се усро..

Nestor je tip koji bi mogao Srbiju izblamirati nekim gafovima grđim od onih o "žutim ljudima koji će piti vodu sa Morave".

Mada kontam da bi se i on malo smirio da dođe na vlast. Lako je pišati u vjetar dok si opozicija.

Isto tako vjerovatno ni Đilas ne bi priznao Kosovo, niti bi pustio Republiku Srpsku niz vodu, a vjerovatno bi popravio neke stvari u kojima Vučić griješi.

Samo pobjeda se mora zaslužiti, ako je ti je 90% kampanje pljuvanje Vučića i priča o krađi na izborima, teško da ćeš pobijediti.

Mene zanima zašto malo se ne prisjete na čemu je DOS došao na vlast? Nije bila samo priča protiv Slobe. Bila je i vizija o tome da ćemo početi živjeti kao sav normalan svijet, da ćemo izaći iz izolacije, da će se srediti država, da će se izboriti sa kriminalom i korupcijom, a pri tome nisu uopšte bili anacionalni. Naprotiv! Đinđić uveo vjeronauku u škole, donirao Hram Svetog Save, skinuo petokraku sa gradske skupštine, i pričao o dilu da se kao kompenzacija za Kosovo, Srbiji pripoji Republika Srpska.

A Đilas i Marinika, ne nude ni viziju, ni neku nacionalnu ideju, koja bi bila na neki način pristojna i imala prolaz i kod ljevice / progresivnog dijela, itd... Nego samo, Vučić ovo, Vučić ono, kmeee. pokrao izbore, bojkot, itd...

Pa i Slobo je pao, PAJSAD, na izborima! Ako je iko krao izbore, on ih je krao, pa je pao - na izborima. Bez izborne pobjede 5. oktobar ne bi bio moguć.

Takođe značajno je odsustvo i ekonomske / socijalne / radničke priče.
Ljevica svuda u svijetu na tome dobija izbore. Činjenica je da smo sad u poodmakloj fazi kapitalizma gdje je realno većina radnika eksploatisana i neadekvatno kompenzovana, i krupni kapital je bolje štićen od strane države nego radnici.

Ako već nemaju nacionalnu viziju, što ne ponude socijalnu, što se malo ne zabave narativima koje su laburisti koristili širom svijeta. Podrška sindikatima, prava radnika, plate, penzije, itd.

vucic ojebo ovu boraniju alal vera
Kakvi smradovi ovi zelenolevi sto sam ih podrzavo, zinula im bulja i onom debelom i sargarepiranoj za neku sitnu lovu, drago mi je sto su pokazali ko su, krug evojke gamad
I takodje savo ovaj oportunista kosovar govno

Vucic pokidao sva govna i cestitam mu na tome, majstor je za kupovinu ljudi