Prijava

jos jedan tezak dan za demokratiju

Eo imaš Insajder tv, to je umerena verzija n1

Инсајдер тиви де је водитељ ЈУГОСАЛ са б92 ваљда јел то то хахахах
НДХ!
НОВА SS

ima da se prati na srbin info sa kalajdzicem i klempa vodi na ktv ima solidne goste vrv i sarovic ima da zakmeci

sta bilo sa onom floskulom "ako ne izadjes podrzavas vucica" kako se u drugosrpskim krugovima to tumaci obzirom na ovaj sveprisutan bojkot

хахахах резултат бојкота као на косову :Д

Hahah koliko je prijatno gledati kmecanje care vuzija o toj zloj zapadnjackoj zavjeri da se uništi srpstvo mislim mozda je to samo meni nesrbu tako ali simpaticno je kako se koprcaju, cekaju ruse da izadju na atlantik, pa kineze da preuzmu vodstvo nad planetom, cekaju da raspadne nato, da se vojska na kosovo vrati, srpsku da se odcijepi pa onda nestora da dodje na vlast bukv ne znas sta je manje realno od svih tih stvari koje oni ocekuju, ali opet se sve to ceka ko hristov povratak i ne moze covjek da ih osuđuje jer kako kaže stara latinska izreka

Dum spiro spero..

"Nije ovoliko prevara i laži bilo još od kolapsa bronzanog doba." - Ognjen Ugljenović, doktorand lepših umetnosti, član udruženja "Marks 21", član mense i diplomirani šuhvelog

"Bedemi Kalemegdana postaće zid plača. Dani ljudi su prošli, dani orka predstoje" - Uglješa Hadžibegović, stalni dopisnik, aktivista, feminista, trockista

"Danas je Zagreb postao Jeruzalim" - Franjo Tuđman

hahah plidu se opet kiseli, idi pliduu odaberi odgovarajucu volgu pls (nije kabrio alert)

рофл плиду лупета пар ескеланс

ma dobro jbg pliduu oce da su svi srbi po njegovoj meri da bi se djirali u kabriu bezbedno da nema problena

obj dosta je slabija izlaznost jbg, to mozemo bukv zahvalimo hilovim kmecavcima drugosrbima (necemo na izbore u bg nja nja sve je namesteno) a izadjes fazon u ns (tamo nije namesteno)

gde je problena

Javite rez tih izbora mada jedno je sigurno;

Carini na 1,6%

cu na 1,6%, ja okruzio snsa u kikindi jok cu pustim drugosrbe da jedu govna (nije moglo za nestora)

*al da sam imao wildcard za bg kao neki glasao bi nectora zinat sns-u

Ako ako, samo gledaj ko ce dati vece subvencije za uzgoj glista, drugosrbi nece sig, oni po uzoru na zapadne zemlje nece da ulazu u te prosperitetne stvari picka im materina

eee moj pliduu gledaj u lalose vcrs, demokratija se tamo budi mani se ti ovih tvojih klasik drugosrba fejkera

Ovi moji na n1 kazu pomeo vucic sve opet osim kod pliduanaca u tutinu i jos dva tri mjesta

palma slavi kao true dingospow

нестор у бг 8.2
а ћале лво је за тебе 0.9 ххаха