Prijava

Digao se standard RS cveta cveće u svako preduzeće, ime se menja u ZLATENICA

Sledstveno tome dodo dolazi u posed najjačeg argumenta kontra genocidu - naime nije se desilo jer takav lokalitet ne postoji, kolektivni zapad nevera

Na taj datum svakako nije bilo nicega pametnom dosta

A obj niko nije ni genocidisan u samoj srebrenici

Morace to plidui ispocetka

Ја обавио грађанску дужност, гласао за ЋАЛЕ ОВО ЈЕ ЗА ТЕБЕ

ahahahahah

https://n1info.rs/vesti/video-gradjanin-priznao-da-je-nateran-da-iz-sapca-dodje-u-lazarevac/

random drugosrb sa decackim glasicem spasava napacene prvosrbe true snsovce looool

https://n1info.rs/vesti/novinaru-danasa-ugljesi-bokicu-nakon-napada-konstatovano-nagnjecenje-grudne-kosti/

Jbt ovi ljudi žive u paralelnom svetu, kao da ne kapiraju da će ovim nagnječenjem kosti od gurkanja samo biti ismejani kao sise hahaha

Okej buni se prijavi šta god ali nagnječenje, još objaviš to u javnost i sad si ti raskrinkao tirane i borac za slobodu srbie

ахахаха УГЉЕША

nie zaebancija od nagnjecenja ostane modrica uvek

To u nekoj vrh riba državi poput pacifika nju zelanda je protokol, neko te dotakne idemo na sud. Srbi to ne vole, šta više gledaju sa prezrenjem, to ne može da prođe dobro, samo je forsiranje za sad neprihvaćenog modela civilizacije. Srbi traže koga da prokažu, oni vole da nalaze među sobom izdajice kukavice i vukove brankoviće i da ih se iznova odriču, čuj nagnječenje, kme kme pa na to ni olja bećković neće da se sažali a kamo li da bude istim motivisana na nekakvu borbu

ma daj jebace ajde ne drami, bice protest veceras povodom dogadjaja nismo ni mi vise hc mejmuni. postali smo solid pickice odavno je poznato to

dobro je taj ugljesa i prosao obzirom da su isekli struju i maltretirali 500 ljudi koji su samo radili svoj posao

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/377350/SNS-o-incidentima-kod-Sajma-Direktan-teroristicki-cin-rusilacki-napad-na-javnu-imovinu.html

Živo me zanima kako se ugrožavaju životi sečenjem struje, i ukoliko to bidne nekako dokazano, otvara li to prostor za sudski precedent za hiljade i hiljada dužnika da tuže EPS za jelte ugrožavanje života

@jebač: ovaj put se slažem s tobom, vezano za ovo oko promjene naziva Srebrenice i mijenjanja imena ulica, to je nepotrebna provokacija i ničemu dobrom ne doprinosi.

Sem toga ni u Beogradu nema ulica "Republike Srbije", niti u Banja Luci ima "Republike Srpske", to je nepotrebno, jer su sve ulice već u Srbiji, odnosno Srpskoj... Zna se kako se imena ulica daju, svakako ne po državi ili entitetu u kojem su.

Imalo bi smisla u Banja Luci neku ulicu nazvati po Srbiji, a u Beogradu po Srpskoj, ali ne obrnuto.

Ja znam da potpuno izjednačavanje stavova Srba i Bošnjaka o ratu nikad neće biti moguće, ali nema potrebe da se udaljavamo i više nego što je potrebno.

meni se jovo ovo cini kao logican sled okolnosti, prvo jeli govna oni sada mi i tako u krug...

ćEraĆemo Se

uh uh

ovo ce biti najlepse pratiti na n1 tamo ce biti najvise kmecanja

Zreo i izvagan Jovorov stav, pozdravljam

Meanhwhile, izlaznost u kolevci srpstva - 42 posto, blam koliko ih je razbucao

ни немам те ндх1 телевизије ај јављај резултате

Vuzi aj propusti jednu priliku da uradiš tu spretnu leksičku rokadu N1 -> NDH1 da nam padne malo snega u ove tople dane

Javljaju mi poznanice iz N1 centrale da je sorošu pozlilo