Prijava

Da Eminem ne voli Srbe a u stvrnosti ne voli nikog, lazem, voli kurac, tudji kurac i to crn, tacnije crnacki veliki :)

Ja mali nisam toliko lud, da volim kurac ali sitan kratak od Japanca ko sto bi svaki normalna covek i trabalo da voli, jer manje boli kad ti ulazi u bulju ili nedajboze u picku :)

Salim se, volim ja u stvari veliku picku ali ogromnu da udjem u nju ceo, pa da izadjem pa ponovo da udjem i tako da je jebem :)

Da budem iskren ja volim da mi puse kurac, nebitno ko, a ja njima da lizem picku i da mi im ga pusim :) i normano da uskacem ljudima, Bogu i satani kao cokolada u usta da me pojedu :)

Na Nevrmajnd albumu pisalo “zabranjeno za pse i Srbe”.

Da li je pravi Levi’s se proverava tako što probaš da ih zapališ upaljačem, ako gori - nije.

Levare se u usa prodaju vakuumirane u limenci, zamrznute!!!

Na Nevrmajnd albumu pisalo “zabranjeno za pse i Srbe”.

To je zaista pisalo, ali na piratskoj kaseti koju je neki Hrvat piratizovao. Na skenirani omot samo dodao to dole. Pa je dospela i kod nas, jer su ostali pirati samo fotokopirali taj omot.

Zapravo je priča vezana za album In Utero, i gotovo sigurno potpaljena saznanjem da je jedan od članova benda hrvat dalekim poreklom

Dežavu sa teme Srbski mitbastersi ili kako se već zvala

sjajna strana, radj objasnio, a neke stvari se nikad nece promeniti

Ok ne smatramo te vise debilnim

boh bombiju ahah

Nema pičke do katoličke.

mogu da potvrdim

katolkinja si? XDDD

i gotovo sigurno potpaljena saznanjem da je jedan od članova benda hrvat dalekim poreklom

I taj isti član benda je reko Kobejnu da peva "ladim jaja" umesto "é dinajl"

U pomracenje sunca ne sme da se gleda, nego mora se sedi unutra, navuku roletne i prozori nalepe alu folijom ili tako neki kurac, za svaki slucaj, jer sunce onda postane supernova ili stavec.

Ljudi su nekad mogli da lete i slete na mesec, imali su takvu tehnologiju koju nikad vise nisu koristili ko zna do kad u buducnost...