Prijava

Ovo za pomracenje kada je sunce u dobroj meri zaklonjeno emituje previse uv spektra i skloni se u kucu da ne dobijes rak koze i ne oslepis ko mejmun

Da slabi vid, sećam se kako sam se bio zabrinuo na čitavih jedno sat i po vremena zbog toga, negde tamo pre 25 godina.

Ako ne platis kartu u busu vode te do okretnice gde dolazi murija i onda bude ozbiljan maltret

Ako mokrim rukama prskaš, tj. bacaš kapljice po vreloj ringli imaćeš zanoktice.

Imalo je neko prokletstvo koje snađe djecu koja drže ruke ispod oluka kada pada kiša ali sam zaboravio sta im se desi, nesto je bilo vezano za prste

Ne sedi na cosku od stola neces se ozeniti, ta je istinita sig

samo armunikaši nose sat na desnoj ruci
pederi nose minđušu na desnom uvcetu; da se ja pitam svi koji nose minđuše su pederi

Ako stablo preraste kucu nece biti ni roda ni poroda u toj kuci

Dako se orah posijece umire poglavar kuce

Dakle treba držati istu visinu oraja i kuće

Ili sazidati cetvorospratnicu

Pivo je bolje iz kazana u kojem se utopio pivski pacov, bolji smek bukv

optički diskovi teraju tice

To je donekle tacno

Cd diskovi okaceni o retrovozor sprecavaju pandurski radar. Rewritable diksovi nemaju tu funkciju ako nisu narezani

Zdravko Colic je PEDER!!!

Nemoj se vakcinisati i postat ces dingospow

samo armunikaši nose sat na desnoj ruci
pederi nose minđušu na desnom uvcetu; da se ja pitam svi koji nose minđuše su pederi

Inace bi muskarci trebalo da nose sat na levoj ruci. Potice jos iz viktorijanskog vremena kada su se dzepni satovi po bontonu nosili u levom dzepu od prsluka odela. Pa posto su u to vreme pederi rizikovali da izgube zivot u dvoboju ako startuju dzentlmena koji je strejt kao znak raspoznavanja su nosili sat u desnom dzepu. Pa je pojavom rucnog sata taj bonton nastavljen. Strejt na levoj, furundzija na desnoj. LModna industrija je na reklamama prikazivala muskarce sa satom na desnoj. Jer pederi, fala bogu. Pa pajseri koji ne poznaju bonton nose na desnoj, jer su tako videli kod Versaceta.