Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Zašto nema za žene, mizigonija na delu u godini Gospodnjoj 2024.

  2. Ove olimpijske igre u francuskoj su poraz čovečanstva.

  3. Možeš ili ne da veruješ u nešto, ali odakle im ideja da ismevaju Isusa, Snup Dog da nosi olimpijsku baklju...

  4. Fokus na trans, gay..

  5. Jel to danas Srbija Amerika? gdje je nestalo

    L O Ž E NJ E
    O
    Ž
    E
    NJ
    E

  6. Мораћу да се надопингујем да јаче навијам

  7. Nema care, ošo da se namiri s grickalicama u svetoforu

  8. Pliduu nie toliki prehajp ipak bolje za neko finale da se spremamo mentalno ovde je samo vazna dobra igra da bude.

    Jok ce izginemo prvu ko mejmuni

  9. Samo satanizam, samo Marina Abramovitczs, ja sam presretan, Isuse smešan si lol, propade ti spika, samo si bumerima ostao relevantan, pozdravi Zevsa kad stigneš na deponiju istorije kao još jedan DEMIGOD.

  10. Jok ce izginemo prvu ko mejmuni

    Taman kad se Spa završi leže basket k’o kec na desetku. Spremam se za operaciju u sredu, vade mi mjetal iz lakta, dotle sabrana dela Džonija Šetača i lokalna konoplja plus satanistička Olimpijada, evo ne znam šta bih više poželeo.

  11. Sretno chevu da fino zaraste rana, nemoj puno da se prekalemiš buksnama, treba ostati
    S O B E R
    O
    B
    E
    R

  12. Jbt proslo dinu dana secam se to bilo kacam inficiro uvo

    Kakva povreda jbt

  13. chevuu extraktuju metal iz organizma prestaje da bude metalika od sad samo

    N A R O D N O
    A
    R
    O
    D
    N
    O

  14. Fala vi braćo, jeste Caro ti si tad imao onu vodurinu u uhetu, ništa samo posle joperacije doperem kosu i metalika u meni biće izlečena.
    Prajmusa mi ne dirajte,
    Sa glavom se ne igrajte.
    Duboko za’valjujem, ozbiljno mi znači.
    Malo me prpa što će opet da me isključe na pola sata ali verujem im jer NAUKA.

  15. Mojne tako Šmojzla, za tebe sam do srede PACIJENT.

  16. Opusteno che najgore sta moz bude je da se probudis mrtav (homer, simpsonovi 6-7 serijal)