Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. inače Španija ispala u košarci IKS DE jako mi je neprijatno

  2. i taj alkaraz je kurcina vec tri godine se kunu svi unjega mali svako malo se izdebilise dosad trebo po raznim prognozerima imati 10-15 slemova

    nema taj kapacitet za konstantan gameplay jebo vas on

  3. Atletika je vaziđen sport, možda čak i prevaziđen

  4. da kad već postoji ženska odbojka na pesku atletika nekako gubi na značaju

  5. njemačka igra OZBILJNU košarku nije zebancija, posle amera sigurno najbolja i najuigranija startna petorka barem
    ne treba da nam bude krivo što nas olešili u finale sveckog (treba)

  6. njemci jednostavno kao narod vole sisteme i imaju sistem a sad im se potrefili i dobri igrači dobra generacija jebem ih u USTA

  7. i sad ako hoćemo da izbegnemo amerikance do finala jedini način da to izvedemo sa stopostotnom sigurnošću jeste da sutra izgubimo od južnog sudana (ali da to bude sa manje od 24 poena razlike)

    opcije su nam ili to što nas vodi na nemce u četvrtfinalu, što je zajebano al izvodljivo i izbegavamo amere do finala

    ili da pobedimo, čime bismo bili najbolja drugoplasirana reprezentacija, što bi nas bacilo na australiju ili francusku, što nije ništa manje zajebano od nemačke, s tim što bi nas u polufinalu možda čekala amerika

    zalizani španci znam kako bi iskalkulisali sutra a mi ima da pobedimo i udarimo na francuze i poduvamo već u četvrtfinalu LOL

  8. ovog smolemana ne bi dao da vodi basket ekipu do 5og osnovne kakav defetisticki karakter

  9. Mada dobro reprezentacija predvođena konjušarskom botinom ne zaslužuje ni prolazak grupe real shit

  10. u 100 jura da nema osobe na saitu koja istinski vise voli ubazdu od hc smoxa

  11. ocekujem od repke dosta kao i od novaxa, tek se zagrevamo ce da vidimo sta ce da bude. ovaj portoriko odlicno dosao za podizanje forme

    sutra ovaj sudan odlican za jacanje kicme treba im se mame najebemo za brata simanu

  12. U jbt Bogdan i Pešić se napušavaju na tajmautu

  13. I to Bogdan popizdeo nešto, a Kari ga smiruje.

  14. Šmole pogodio za bogdana klasik mala muda igrač sad sve pogađa

  15. Uzece ovo srbija, ne mogu ovi da povedu ali igra loša nema priče

  16. niko me ne nervira više od ovih mazgi zvezdine škole, zvezda je izrodila toliko debilnih košarkaša da je to za ginisa, gudurić dobrić davidovac itd...

  17. ali sigurno bar 10 faulova nam nisu svirali ovaj meč

  18. opet ovaj Nuni Omot igra borilački sport ajmo ubacuj ovog plavšića da mu zvekne lakat u slepoočnicu

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.