Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. а џаба играће сиг против алкатраза у финалу добро медаља је медаља је л

  2. наша спика је тврђа
    упамти злато не рђа
    ресторани и гајбе
    зови ме ђоковић срђан

  3. хезно
    imam jednu teoriju kao vrsni poznavalac košarke. bogdanović i milutinov su igrači za male utakmice. kad su ikad odigrali dobro u nekom finalu ili protiv Amerike? ja se ne sećam. drugo jokić i mićić Nikako ne treba da budu zajedno na terenu, znači ni sekund.

    prva teza je 100% tačna, bogdan je igrač malih jaja koji je dobar protiv slabih protivnika a kad je bitno stegne se
    ali za ovo drugo se ni najmanje ne slažem, micić i jokić imaju izvanrednu 2 na 2 igru ili po naški 'two man game', sjajno čitaju odbranu i donose prave odluke kad treba da se doda a kad da se ide na prodor, taj pikenrol nam je nešto najbliže što imamo denverovom marej + konjušar pikenrolu
    e sad ja bih tu inkorporirao i petruševa u ulozi gordona da utrčava na kucanje i da to bude onda apsolutno neodbranjivi napad ali diskutabilno je koliko je to izvodljivo sa FIBA pravilima

  4. e, ne kažem ja da nemaju svoje momente njih dvojica. Ali micić nije kao marej, više je bogdan taj tip igrača. vasa je klasični plej, čovek koji vodi loptu i stvara napad, a to radi i jokić, i tu nastaje konfuzija ko će šta će daj meni loptu ne ne evo tebi...

  5. to što je vasilije true plejmejker je samo prednost u toj 2 na 2 igri sa konjušarom, znači da im se otvara bezbroj opcija za rešavanje napada a obojica su sposobni da ih vide i iskoriste

    nerealno je naravno očekivati da realizuju 100% takvih napada ali realizovaće ih u velikom procentu

  6. drinking game: drmnite čašku rakije kad god šarenac pogrešno izgovori ime ili prezime nekog igrača (ISPIRANJE ŽELUCA 100%)

  7. алкараз финале

  8. More like transplant jetre i ispiranje mozga

  9. Bedak topić sjebala nogu neće skače u finale a u dobroj je formi
    Bar će uštedimo 200k€

    Inače meni atletika glavna disciplina na OI, svi ostali sportovi nebitni

  10. morace da jede jos puno

    J A F F E
    A
    F
    F
    E

    jbt sjebala nogu na zagrevanju na nekom sundjeru sestro gde gledas

  11. dragutin topic:

    "Srcao sam, baš tako kao što čitate, SRCAO, svoj život u ovaj JEENI sport! Novaka ćemo da pravimo od goana, a on CAR, IMPERATOR, ali malo nas ga vidi kao takvog. E, neka si Nole NOLE, moj si, NAŠ si, Srpski, Ničiji, a Svačiji, a opet moj, jer moja suza je za tebe, pa neka je poslednja, neka me razapnu, boli me baš ku*, ti si Srpsko Naj-Naj. Idem, sutra moje dete nastupa za istu ovu Srbiju, a meni nekako srce puno...", napisao je Dragutin Topić na Instagramu.

    jebo vas instagram da vas jebo

  12. ez srebro

    (jer od zlata nema ni kurca)

  13. kace igra sutra izjutra

  14. uuu u nedelju se igra dali su dan odmora posle se skvos igra na ovim terenima zato je vazno jako brzo zavrsiti ove teniske meceve da dodju bitniji sportovi

  15. изи вин ајмо до злата

  16. Skvoš - zvuk koji proizvede tvrdo vnugo kad bućne u wc šolju

  17. nema šanse da gjokaj osvoji ovo pored mladog JEDROG alkaraza bilo koga drugog bi otresao od kurca alkaraza teško

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.